Kullanıcılar klasörü varsayılanı nasıl geri getirilir?

civanni

Centipat
Daha fazla  
Kullanıcılar klasöründe, kendi kullanıcım hariç "ortak, default" gibi dosyaları sildim. Bu gün bir oyun indirdim "internal error 0x06 system error" hatası veriyor. Bu hatanın o dosyaları sildiğim için olduğunu söylüyorlar. Sildiğim "default, ortak" gibi dosyaları nasıl getirebilirim?
Ayrıca yeni kullanıcı açıp o dosyaları getirebilir miyim diye denedim ama hesabı açıp giriş yapmaya çalıştım hata verdi, ben de "shift+yeniden başlat" kombinasyonuyla, sistem geri yükleme yaparak Windows'u açabildim ancak.

Son düzenleme:
Kullanıcılar klasöründe, kendi kullanıcım hariç "ortak, default" gibi dosyaları sildim. Bugün bir oyun indirdim "internal error 0x06 System error" hatası veriyor. Bu hatanın o dosyaları sildiğim için olduğunu söylüyorlar. Sildiğim "default, ortak" gibi dosyaları nasıl getirebilirim?
Ayrıca yeni kullanıcı açıp o dosyaları getirebilir miyim diye denedim ama hesabı açıp giriş yapmaya çalıştım hata verdi, ben de "Shift+yeniden başlat" kombinasyonuyla, sistem geri yükleme yaparak Windows'u açabildim ancak.

Rehberleri uygulayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı