Silinen indirilenler klasörü nasıl geri getirilir?

Eyüp Kaan AKAY

Hectopat
Daha fazla  
RAM
CL19, 3200mhz, 32GB
SSD veya HDD modeli
1 tb samsung evo 970 + 512 gb samsung m2
Ekran kartı
2060 refresh
İşlemci
i7 10750H
Selam, indirilenler klasörümde Cheat Engine'in yükleme dosyası bulunuyordu ve Windows Defender bunu virüs olarak gördü, silmesi için işlem başlattım ancak birkaç kere denememe rağmen halen hata vermeye devam ediyordu. En sonunda indirilenler klasörüne girmeyi denedim, içi boştu. CMD ile de içine girip baktım, bu sefer sadece 1 directory görünüyor, görselde de görebilirsiniz.

1698783526210.png

Ancak klasöre girdiğimde biraz önce deneme amaçlı indirdiğim görsel harici hiçbir şey yok. İçindeki dosyaları geri getirmemde yardımcı olabilecek birisi var mıdır acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:

Hepsini tehdit görüp silmesin? Eğer öyle ihtimal yoksa şu adımları yapın.

Windows +R ile çalıştırı açıp msconfig yazıp enter yapalım. çıkan pencerede hizmetler başlığını açalım. Aşağı solda tüm Microsoft hizmetlerini gizle yazan yere tik atalım. Sağda ise tümünü devre dışı bırak yazan yere tıklayıp uygula tamam yapalım. Bilgisayarı yeniden başlatıp klasöre tekrar bakalım.

Gizli klasörleri göster seçeneği açık mı?
elbette

Hepsini tehdit görüp silmesin? Eğer öyle ihtimal yoksa şu adımları yapın.

Windows +R ile çalıştırı açıp msconfig yazıp enter yapalım. çıkan pencerede hizmetler başlığını açalım. Aşağı solda tüm Microsoft hizmetlerini gizle yazan yere tik atalım. Sağda ise tümünü devre dışı bırak yazan yere tıklayıp uygula tamam yapalım. Bilgisayarı yeniden başlatıp klasöre tekrar bakalım.
hepsini tehdit görmüyor ancak orası tamamen boş olduğu halde halen şöyle bir uyarı var
1698847372307.png

ve maalesef senin dediklerini uyguladığım halde herhangi bir şey olmadı

Son düzenleme:
Hala Cheat Engine yükleme dosyasını algılıyor. İzin ver ile kurtulamıyor musunuz o uyarıdan?
Uyarı verdiği dosya ise öyle sıkıntılı bir dosya değil.

Geri
Yukarı