Kullanıcılar olduğundan fazla alan kaplıyor

Zynixx

Hectopat
Daha fazla  
Korsan siteden Photoshop 2020 indirdim kurmadan önce RAR dosyasını Kaspersky ile tarattım. 2 kere ve hiçbir şey bulmadı. Ben de Win Defender ile 2 kere tarattım yine bir şey çıkmadı. Ben de kurdum sonrasında hiçbir şey olmadı. Aynı siteden Office 2019 indirdim. Kurmadan RAR dosyasını yine Kaspersky ile taratırken virüs buldu işlem başlattım. Sürekli bekleme işareti çıktı, sonra RAR'ı sildim ama kullanıcılar dosyasında hiç yer açılmadı. Ben de photosop u kaldırdım denetim masasından C diskinin içinden program Files'a falan da girdim. Bütün Adobe dosyalarını sildim %appdata%den de sildim ama benim anlamadığım şey kullanıcılar da adımın olduğu dosyanın içindekileri seçip özellikler dediğimde 1 GB diyor. Adımın olduğu dosyayı seçip özellikler deyince 6 GB diyor neden böyle ve sürekli C diskinde ki boş alan boyutu değişiyor. Yardımcı olursanız sevinirim :)

Ayarlar.
Geçiçi dosyaları sil.
Akıllı depolamayı yapılandır veya şimdi çalıştır.
Alta inin ve şimdi temizle deyin.

Veya.

Arama çubuğuna geçiçi dosyaları sil yazıp tıklayın alta inip şimdi temizle deyin.

(Umarım bida korsan yazılım indirmezsiniz)

Ayarlar.
Geçiçi dosyaları sil.
Akıllı depolamayı yapılandır veya şimdi çalıştır.
Alta inin ve şimdi temizle deyin.

Veya.

Arama çubuğuna geçiçi dosyaları sil yazıp tıklayın alta inip şimdi temizle deyin.

(Umarım bida korsan yazılım indirmezsiniz)

Teşekkür ederim denedim ama çok fazla alan gelmedi.

Geri
Yukarı