Epic Games Kullanılır mı?

Ben olsam epic games'e para yedirmem şahsen. Adamlar launcherı geliştirmiyor kaç yıldır aynı neredeyse. Steamden almak en mantıklısı, iyi bir bilgisayarın dahi olsa epic games baya uzun sürede açılıyor.

Gamepass'e de bakabilirsiniz

Arkadaşlar ben Steam'den Dead Cells alacaktım ki bir arkadaşım Epic Games'de 40 TL olduğunu söyledi. Ancak ben Epic'den almak yerine korsan indirmenin daha mantıklı olduğunu bile düşündüm. Epic Games nedense çok kötü bir platform gibi geliyor bana. Siz de öyle düşünüyor musunuz?

Hocam Epic Games güzel bir launcher çıkarmadıkça bana göre güzel değil fakat korsan kullanmaktansa kullanırım.

Alabilirsin ancak, launcherı aşırı hantal, özelliksiz ve geri. Sistemde ekran kartına yük bindiriyor vs. Steam varken Epic Games'e bulaşma boş ver. Gamepasste varsa oradan da oynayabilirsin.
Evet bu arada çok kötü bir platform.

İstemci bakımından vasat ancak böyle bir ekonomi varken hangisi ucuzsa o alınmalı. Ki oyun oynarken sıkıntı yaşamadım şimdiye kadar, istemci bağlamıyor beni pek. Sepet, indirme hızı limitleme vb. temel özellikler mevcut zaten. Steam'e ait özellikleri kullanacaksanız o başka.

Arkadaşlar ben Steam'den Dead Cells alacaktım ki bir arkadaşım Epic Games'de 40 TL olduğunu söyledi. Ancak ben Epic'den almak yerine korsan indirmenin daha mantıklı olduğunu bile düşündüm. Epic Games nedense çok kötü bir platform gibi geliyor bana. Siz de öyle düşünüyor musunuz?
Evet kullanılır, GTA 5'i oradan kullanıyorum.

Alabilirsin ancak, launcherı aşırı hantal, özelliksiz ve geri. Sistemde ekran kartına yük bindiriyor vs. Steam varken Epic Games'e bulaşma boş ver. Gamepasste varsa oradan da oynayabilirsin.
Evet bu arada çok kötü bir platform.
Ama bunlar doğru.

Yeni konular

Geri
Yukarı