Kullanılmayan kredi kartı nasıl iptal edilir?

Emiroo

Hectopat
Arkadaşlar yanlış anlamayın hiç bilgim yok, maaş hesabımın kartı gelmemişti sonradan talep ettim ve bankaya gittiğimde bana ücretsiz kart tanımlanmış dediler ben de hesabımın kartı sanıp talep ettim fakat sonradan 2500 TL bütçeli kredi kartı olduğunu fark ettim. Maaş kartı değil muhtemelen ve hiçbir şey harcamadım, dokunmadım mobil üzerinden iptal edemiyorum. Başkalarında olan iptal bölümü bende yok. Ben bu kartı istemiyorum, maaş hesabımın kartı olarak tanımlayabilir miyim ya da iptal edebilir miyim? Banka garanti.

Arkadaşlar yanlış anlamayın hiç bilgim yok, maaş hesabımın kartı gelmemişti sonradan talep ettim ve bankaya gittiğimde bana ücretsiz kart tanımlanmış dediler ben de hesabımın kartı sanıp talep ettim fakat sonradan 2500 TL bütçeli kredi kartı olduğunu fark ettim. Maaş kartı değil muhtemelen ve hiçbir şey harcamadım, dokunmadım mobil üzerinden iptal edemiyorum. Başkalarında olan iptal bölümü bende yok. Ben bu kartı istemiyorum, maaş hesabımın kartı olarak tanımlayabilir miyim ya da iptal edebilir miyim? Banka garanti.
Müşteri hizmetlerini arayıp üstünüze açılan kredi kartı hesabını kapatabilirsiniz. Bildiğim kadarıyla şubeden kapatılmıyor.

Hocam arıyorsun ne derlerse desinler hayır arkadaşım istemiyorum diyorsun. Oradakiler bayağı taciz derecesinde aklını çelmeye çalışıyorlar ona dikkat et.

Bak git önce şubeye insan gibi konuş (genelde insanlıktan anlamazlar hır gür çıkartman gerekir)ben bunu istemiyorum kapat diye arkadaşında dediği gibi hem şubede hem telde taciz edercesine atak yapacaklar ama sabret baktın kapatmaya hevesli değiller ara müşteriyi takır takır başla personele konuşma hakkı tanımadan (suç personelde değil yönetimde yönetim ne. Pahasına olursa olsun daha çok k. Kartı dağıtttırmaya çalısıyor.

Geri
Yukarı