Kullanılmayan League of Legends Hesabı Hediyesi

League Of Legends oyununu oldum olası sevmemişimdir. Bana itici ve dandik bir oyun gelmiştir. Reklamlarını bile görmekten çekinirim. Fakat seveni, oynayanı çok. Siz bu hesapları satabilirdiniz. Veya satmasanız bile vermeyebilirdiniz. Herkes adına teşekkür ediyorum iyilikleriniz için...

İçten mesajınız için ben teşekkür ederim. Eksik olmayın.. :utanç:

@Rıza Şahin e-postama şifre değiştirme istekleri geliyor eğer bunu siz yapıyorsanız hiç hoş diğil. Hesabı çok istiyorsanız gelin benden alın ama böyle yapmanıza gerek yok!

@SideWinder kişi bana hesabını verdi ve artık giremiyorum. Siz onun verdiği hesaba girebiliyor musunuz ?
Sanırım kişi bana verdiği hesabın şifresini değiştir di. Çünkü en son baktiğim da lolskill üzerinden yani oyunda gözüküyordu ve Morgana oynuyordu.

@Rıza Şahin e-postama şifre değiştirme istekleri geliyor eğer bunu siz yapıyorsanız hiç hoş diğil. Hesabı çok istiyorsanız gelin benden alın ama böyle yapmanıza gerek yok!

@SideWinder kişi bana hesabını verdi ve artık giremiyorum. Siz onun verdiği hesaba girebiliyor musunuz ?
Sanırım kişi bana verdiği hesabın şifresini değiştir di. Çünkü en son baktiğim da lolskill üzerinden yani oyunda gözüküyordu ve Morgana oynuyordu.
Evet. Ben direkt şifresini ve e mail' ini değiştirdim. 1 hafta sonra da yeniden değiştirdim şifresini... Bilemiyorum. Benimki 17 Lvl, sizinki kaçtı?

Selamlar.Yan hesap kasmak ıstıyorum ama 30 level + sampıyon run fılan ınanın zor gelıyor :) eger elınızde 30 level makul mıktarda sampıyonlu bır hesap var ıse oynayabılırım.Sımdıden teşekkurler.

[email protected]

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı