Kumarda para kaybetmek

Kumar bütün kötülüklerin anasıdır diye boşuna denmemiş. İlk başta ucundan kazandırır seni alıştırır sonra elinde olanla beraber alır bataklığa sürükler. Helalinden bir işten para kazanmayıp kumardan ümit beslemişsin.

Halen daha tanımadığın bir üye hakkında atıp tutuyor 200 satırlık paragraf yazıyorsun. Kardeşim! Anlamadığın şey şu ben 25 yaşına geldim işim gücüm evim yurdum karım kızım var senin bu yolundan ben lise dönemlerinde geçtim Aviator denen kumar oyununda milyarları kazandım milyarları kaybettim ve içinden çıkış hikayem de çektiğim 10.000TL krediyi 70.000TL yaparak oldu. O yüzden boş yapma rica ediyorum.

Ek olarak 10 günlük bir üyenin bana gelip burada tez zamanda yasaklanmam için dilek tutması çok trajikomik bil istedim.

İyi forumlar.
Konunun başından beri benim hatalı olduğumu söyleyip kaybettiğim parayı yüzüme vurarak birşeyler yapmaya çalışıyorsun ama ne yapmaya çalıştığını anlamış değilim. Kendin lise döneminde oynayıp benim yatırdığımdan daha fazla parayı risk etmişsin gelmişsin benim bu durumumla alay ediyorsun. Kaç günlük üye olduğumun sence bir önemi var mı? En önemlisi karakterin olması bence, istersen 20 yıl forumu dolaş banane?

Konunun başından beri benim hatalı olduğumu söyleyip kaybettiğim parayı yüzüme vurarak birşeyler yapmaya çalışıyorsun ama ne yapmaya çalıştığını anlamış değilim. Kendin lise döneminde oynayıp benim yatırdığımdan daha fazla parayı risk etmişsin gelmişsin benim bu durumumla alay ediyorsun. Kaç günlük üye olduğumun sence bir önemi var mı? En önemlisi karakterin olması bence, istersen 20 yıl forumu dolaş banane?
Konunun başından derken? Ben sana fikrimi söyledim kredi çek bir daha oyna dedim ve bu fikir sana battı sen beğenmedin ve sen celallendin. Üstüne üstlük yaptığımız yorumlar senin ettiğin hakaretler dolayısı ile silindi. Şimdi de 30 dk aralıklarla yazdığın yorumlardan tamamen alakasız ve ucu açık bir şekilde yorum yapıyorsun. Kardeşim buraya konu açıyorsan insanların fikirlerine saygın olmak zorunda. Böyle işine geleni beğenip işine gelmeyene bok atıp aşağılamakla olmaz.

Benim zamanında bu işin içine girdiğimi söyleme sebebim 2 yorum önce senin bana bu konularda bilgin yok deyip köşene çekilmendi. Şimdi de bam başka bir kafada yorum yapmışsın. Cidden anlaması güç bir insansın tekrardan hoş geldin foruma :D

Bu fotoğrafa bakarak ibret al.

1471602824637.jpg

Garanti olan maçlara oynamanı öneririm. Eğer detaylı analiz yapmadıysan maçlara çok yüksek para basmanı tavsiye etmem. Maalesef unutamazsın.

Kendi hatanın hem farkındasın hem güçlü kalmaya çalışıyorsun? Olan olmuş zaten bu saatten sonra ne olabilir ne yapabiliriz senin için? Hiçbir şey. Ettiğin hakaretleri göz ardı ederek tekrardan durum değerlendirmesi yapıyorum her türlü hatalı olduğun bir konuda bizden kendine acımamızı vesaire bekliyorsun ama yanılıyorsun.

Asıl senin fark etmen gereken şey hayatın acımasızlığı ve zorluğu. Harçlıklarınla kumar oynayacak kadar saçma sapan hatalara düşen bir bireyin bana böyle boş yere sinirlenip yükselip hakaretler yağdırması kabul edilemez.

Güçlü kalmaya çalışmıyor. Hata yaptığını ve kendini nasıl telafi edebileceğini soruyor. İlk mesajı tekrar okuyarak kolayca anlaşılabilir.

Cevap vermek yerine emoji atıp toxiclic yapmayı bırakmalısın.

@Silinen üye

Son düzenleme:

Geri
Yukarı