Sosyal'de sevmediğiniz üyeler

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
@Jira Sinirimi bozuyor bu eleman. Tanıyanlar söylesin, ayağını denk alsın.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Jira Tekinoğlu racon kesiyor.

Ben @passat. Banım olduğu için yeni hesap açtım çünkü yarına kadar bekleyemeyeceğim. @fryzen neden böyle dedin ki :( Böyle şeyleri çok kafaya takan ve günlerce aklımdan çıkaramayan biriyim. (Kendimi acındırma ve beğeni kasma amacım yok, öyle düşünüyorsanız kızgın atın geçin) Tamam, bir kaç tane mantıksız sistem önermiş olabilirim, seni de kırmış olabilirim ama böyle bir konu açıp, böyle yapıyor ben bunu sevmiyorum diyip ben dahil çoğu kişiyi kırmanın ne gereği vardı? Uygun bir dille uyarsaydın, bak kardeşim benim topladığım sistem daha mantıklı sen saçma salak sistem toplayıp millete de gereksiz yere kızgın atıyorsun diye, emin ol bir daha yapmazdım. Zaten daha 16 yaşındayım ve yüksek ihtimalle sen benden büyüksün, ben ne kadar tecrübeli olabilirim ki? O an mantıksız gelmiştir ve kızgın atıp dediğin gibi saçma bir sistem önermişimdir. Moderetörler, biliyorum çift hesap yasak ama sadece bu yazıyı yazmak için bu hesabı açtım ve bir daha da kullanmayacağım, istiyorsanız iki hesabı da sınırsız banlayın ya da kaldırın, önemli değil artık. Hakikaten sevilmiyormuşum, daha da forumu kullanacağımı sanmam çünkü sevilmediğim ortamda durmak istemem. (Lütfen, acıtasyon yapıyor veya beğeni kasmaya çalışıyor demeyin, yemin ederim ki yok öyle bir şey. üzüldüğüm için böyle bir yönteme başvurdum zaten)
@White Chocolate Mocha hala haha atıyorsun ya ...
Biliyorum sosyalden çıkarsam sosyalin bir zarar almayacağını. Zaten yukarıdaki yazıda da beni ikna edin kalayım burda, önemli biriyim gibi bir imada da bulunmak istemedim.

Ben @passat. Banım olduğu için yeni hesap açtım çünkü yarına kadar bekleyemeyeceğim. @fryzen neden böyle dedin ki :( Böyle şeyleri çok kafaya takan ve günlerce aklımdan çıkaramayan biriyim. (Kendimi acındırma ve beğeni kasma amacım yok, öyle düşünüyorsanız kızgın atın geçin) Tamam, bir kaç tane mantıksız sistem önermiş olabilirim, seni de kırmış olabilirim ama böyle bir konu açıp, böyle yapıyor ben bunu sevmiyorum diyip ben dahil çoğu kişiyi kırmanın ne gereği vardı? Uygun bir dille uyarsaydın, bak kardeşim benim topladığım sistem daha mantıklı sen saçma salak sistem toplayıp millete de gereksiz yere kızgın atıyorsun diye, emin ol bir daha yapmazdım. Zaten daha 16 yaşındayım ve yüksek ihtimalle sen benden büyüksün, ben ne kadar tecrübeli olabilirim ki? O an mantıksız gelmiştir ve kızgın atıp dediğin gibi saçma bir sistem önermişimdir. Moderetörler, biliyorum çift hesap yasak ama sadece bu yazıyı yazmak için bu hesabı açtım ve bir daha da kullanmayacağım, istiyorsanız iki hesabı da sınırsız banlayın ya da kaldırın, önemli değil artık. Hakikaten sevilmiyormuşum, daha da forumu kullanacağımı sanmam çünkü sevilmediğim ortamda durmak istemem. (Lütfen, acıtasyon yapıyor veya beğeni kasmaya çalışıyor demeyin, yemin ederim ki yok öyle bir şey. Çok üzüldüğüm için böyle bir yönteme başvurdum zaten)
Dostum bu konuda amaç birbirimizi kırmak değil, sadece eleştirmek. Ona bakarsan forum dışında da görüştüğümüz @Nisannn 'dan da bahsettim.

Ben @passat. Banım olduğu için yeni hesap açtım çünkü yarına kadar bekleyemeyeceğim. @fryzen neden böyle dedin ki :( Böyle şeyleri çok kafaya takan ve günlerce aklımdan çıkaramayan biriyim. (Kendimi acındırma ve beğeni kasma amacım yok, öyle düşünüyorsanız kızgın atın geçin) Tamam, bir kaç tane mantıksız sistem önermiş olabilirim, seni de kırmış olabilirim ama böyle bir konu açıp, böyle yapıyor ben bunu sevmiyorum diyip ben dahil çoğu kişiyi kırmanın ne gereği vardı? Uygun bir dille uyarsaydın, bak kardeşim benim topladığım sistem daha mantıklı sen saçma salak sistem toplayıp millete de gereksiz yere kızgın atıyorsun diye, emin ol bir daha yapmazdım. Zaten daha 16 yaşındayım ve yüksek ihtimalle sen benden büyüksün, ben ne kadar tecrübeli olabilirim ki? O an mantıksız gelmiştir ve kızgın atıp dediğin gibi saçma bir sistem önermişimdir. Moderetörler, biliyorum çift hesap yasak ama sadece bu yazıyı yazmak için bu hesabı açtım ve bir daha da kullanmayacağım, istiyorsanız iki hesabı da sınırsız banlayın ya da kaldırın, önemli değil artık. Hakikaten sevilmiyormuşum, daha da forumu kullanacağımı sanmam çünkü sevilmediğim ortamda durmak istemem. (Lütfen, acıtasyon yapıyor veya beğeni kasmaya çalışıyor demeyin, yemin ederim ki yok öyle bir şey. Çok üzüldüğüm için böyle bir yönteme başvurdum zaten)
Sen Sosyalden çıkarsan Sosyal senin yüzünden hiçbir zarar almaz ama sen Sosyalde durursan Sosyalin sana yararı olur.

(Lütfen gıcık edici ve şeytani bir ses tonu ile okuyun. Son 2 kelimeyi de vurgulayan. ) Ban atarken zevk alan tüm modaratörlerden iğreniyorum, tiksiniyorum.

Geçen birinin mesajını alıntılayıp dostane bir mesaj attım ban attı. (Sen olduğunu biliyorum hey sen.)

Sen Sosyalden çıkarsan Sosyal senin yüzünden hiçbir zarar almaz ama sen Sosyalde durursan Sosyalin sana yararı olur.
Biliyorum sosyalden çıkarsam sosyalin bir zarar almayacağını. Zaten yukarıdaki yazıda da beni ikna edin kalayım burda, önemli biriyim gibi bir imada da bulunmak istemedim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı