[Kuruldu] E5200 sisteme iAtkos ML2

• Konuyu başlatan Xecituoner
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 20
  • Görüntüleme 2B
X

Xecituoner

Ziyaretçi
Arkadaşlar sizin sayenizde , yardımlarınızla iAtkos ML2 yi başarılı bir şekilde kurdum.

ekranresmi2013-09-12201114.png

Tek sorun işlemci E5200 aslında ama Core 2 Duo gözüküyor. Sorun olur mu ? Birde uygulamadan çıkış kısayolu Alt+Q @ işaretini yapamıyorum. Bu işareti de kopyalayarak yaptım zaten. Şimdi ne yapmam gerekiyor. Herşey çalışıyor. Driver falan kurmam gerekli mi ?

Ses - Usb - Ekran da bir sorun yok. Sadece @ işaretini yapmakta zorlanıyorum. Birde işlemci yanlış gözüküyor. :)

- - - Güncellendi - - -

Bluetooth Usb bile sorunsuz. :D :D

İşlemci yanlış görünsün önemli değil... @ yapmak için türkçe f klavyen varsa alt+ü tuşuna bas, eğer türkçe Q klavyen varsa alt+g yap..

Bi tene text edit dosyası aç zaten macosxte mevcuttur.. Alt tuşuna basarak tüm harfleri denemen lazım :D En basitinden... Yada PopChar adlı programı kur sol üst köşede küçük bir P ikonu göreceksin elma ikonunun yanında oradan seçersin artık :D

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı