Kurulum için Yetersiz İzin Seviyesi Sorunu

NoQxyGen

Hectopat
Daha fazla  
Profil Kapağı
1524188536
Herkese merhaba. Yeni bir sorunla karşılaştım. Herhangi bir program indirdiğim zaman kurulumu yapamıyorum. "Kurulum için yetersiz izin seviyesi. Devam etmek için farklı bir dizin seçin" uyarısı çıkıyor. Seçtiğim dizin bir şey fark etmiyor. Her zaman aynı uyarıyla karşılaşıyorum. Bilgisayarda kullanıcı olarak "Full Control"e sahibim. Sorunu nasıl çözebilirim?

Screenshot_1.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Disk alanınız yeterli mi? Çünkü alt tarafta bir storaj uyarısı verilmiş. Ayrıca Administrator hesabında olduğunuzdan emin misiniz? Ve UAC hangi seviyede? Kullanıcı Hesabı Denetim Ayarları.

Disk alanınız yeterli mi? Çünkü alt tarafta bir storaj uyarısı verilmiş. Ayrıca Administrator hesabında olduğunuzdan emin misiniz? Ve UAC hangi seviyede? Kullanıcı Hesabı Denetim Ayarları.
Blgisayar 60 GB boş alana sahip. UAC 2. seviyede (do not dim my desktop). Administrator hesabımda doğru. Çözemedim gitti :)

UAC'ı en alta indirip tekrar bir dener misin?
Denemiştim. O da işe yaramadı. Hiç yabancı kaynaklarda bu sorunu yaşayan da yok. Bir tek bende mi oldu bu sorun ya :D ?

Tamamdır. Garip bir şekilde defalarca denediğim yöntem çalıştı ve kullanıcı hesabımı "Administrator" moddan "standart" moda getirip sonra tekrar "Administrator" moduna getirince düzeldi. Türk mantığı kapa aç oldu biraz :) Yinede teşekkürler.

C'ye kurmanıza izin vermiyor. Başka bir dizine kurun.

Başka dizininiz yoksa harddisc'inizden 10 - 20 GB'lik bir bölüm ayırıp kurun.

(Düzeldiğini yeni gördüm, tam okumamanın zararları. :( )

Son düzenleme:

Geri
Yukarı