"Kuruluşunuz tarafından yönetiliyor" nedir?

unrestful

Decapat
Bilgisayarımda virüs mü var? Kontrol mü ediliyor? Tehlikede miyim? Silinmiyor da. Nasıl engellerim, benim yaptığım bir şey mi?
Uzaktan kontrol mü ediliyor bilgisayarım? "Yöneticiniz, tarayıcınızın kurulumunu uzaktan değiştirebilir. Bu cihazdaki etkinlikler Chrome dışında da yönetilebilir." diye bir şey yazıyor tehlikede miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
gif.gif

Sorununuz varsa Google'layın önce. :)

Windows gizliliği için üçüncü parti tweaker programları (Shut Win10 , DoNotSpy Win10) gibi programlar kullandıysanız normal, virüs değildir.

Varsayılan Chrome sürümü yerine, farklı versiyonlarını kullanıyorsanız; normaldir.

Eğer bunların hiçbiri değil ise, Kaspersky ile bir virüs taraması yapmanızda fayda var.

Hmm... Olabilir. Eğer okulunuz ya da kuruluşunuz yönetmiyorsa gerçekten yanlış anlaşılma ya da tehlike vardır. Hack ya da virüs olduğunu düşünüyorsan av ile tarat.

Bilgisayarımda virüs mü var? Kontrol mü ediliyor? Tehlikede miyim? Silinmiyor da. Nasıl engellerim, benim yaptığım bir şey mi?
Uzaktan kontrol mü ediliyor bilgisayarım? "Yöneticiniz, tarayıcınızın kurulumunu uzaktan değiştirebilir. Bu cihazdaki etkinlikler Chrome dışında da yönetilebilir." diye bir şey yazıyor tehlikede miyim?
Merhaba sorunun çözümünü buldum. Öncelikle Kayıt Defteri'ni açıp HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Policies\Google bölümüne geliyoruz. Google bölümünün içindeki chrome klasörünü siliyoruz. Daha sonra bilgisayarınızı yeniden başlatmanız yeterli. Büyük ihtimalle sorununuz çözülmüş olacaktır.

@GirayhanGunday hocamızdan alıntıdır.

Merhaba sorunun çözümünü buldum. Öncelikle kayıt Defteri'ni açıp HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Policies\Google bölümüne geliyoruz. Google bölümünün içindeki Chrome klasörünü siliyoruz. Daha sonra bilgisayarınızı yeniden başlatmanız yeterli. Büyük ihtimalle sorununuz çözülmüş olacaktır.

Sağ ol yaptım.
Hmm... Olabilir. Eğer okulunuz ya da kuruluşunuz yönetmiyorsa gerçekten yanlış anlaşılma ya da tehlike vardır. Hack ya da virüs olduğunu düşünüyorsan av ile tarat.

Anti virüs ile tarama yaptım hiçbir şey çıkmadı.

Merhaba sorunun çözümünü buldum. Öncelikle kayıt Defteri'ni açıp HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Policies\Google bölümüne geliyoruz. Google bölümünün içindeki Chrome klasörünü siliyoruz. Daha sonra bilgisayarınızı yeniden başlatmanız yeterli. Büyük ihtimalle sorununuz çözülmüş olacaktır.

Herhangi bir sorun kalmış mıdır? Sildim bu arada çok teşekkürler.

Merhaba sorunun çözümünü buldum. Öncelikle Kayıt Defteri'ni açıp HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Policies\Google bölümüne geliyoruz. Google bölümünün içindeki Chrome klasörünü siliyoruz. Daha sonra bilgisayarınızı yeniden başlatmanız yeterli. Büyük ihtimalle sorununuz çözülmüş olacaktır.

Bende çalıştı teşekkür ederim.

Merhaba sorunun çözümünü buldum. Öncelikle Kayıt Defteri'ni açıp HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Policies\Google bölümüne geliyoruz. Google bölümünün içindeki chrome klasörünü siliyoruz. Daha sonra bilgisayarınızı yeniden başlatmanız yeterli. Büyük ihtimalle sorununuz çözülmüş olacaktır.

Ancak Windows 10 kullanmıyorsanız, bahsedilen dizinin var olması gerekmekte. Detayını hatırlamadığım bir giriş eklenince güncelleme alamayacaksınız uyarısı gizlenmiş oluyor.
Demek ki birini gizlemek diğer pisliği ortaya çıkarıyor. Tebrikler Yönetici ve Geliştiriciler..

Yeni konular

Geri
Yukarı