Kuşlar kavga etti

Hocam bilenler var, ayrıca Technopat'ta böyle bir kisim var, niye böyle diyorsunuz, forumda evcil hayvanlar kısmı var ayrıca hayvanın birini vandan birini ağrıdan aldım, çorumdayım nasıl sorayim?

Hocam onu kastetmemiştim, bu forumda hayvandan anlayan bir kesim yok. Asıl amacı teknoloji forumu, o yüzden bilen birini bulmanız çok zor. Aldığınız yer sorun değil, en yakın Pet Shop'a gidip sorabilirsiniz.

Bana kalırsa acilen veterinere götürün bu iş böyle olmaz. Bilen birinin elinden mutlaka geçmesi gerekiyor eğer yasak vesaire var ise dünya üzerindeki hangi veterineri ararsanız arayın gece bile olsa dükkanını açacaktır çok iyi insanlar.

Kuşuma kedi saldırdığı zaman götürmüştük 1-2 hafta hiç uçamadı kuşum kafesin her yeri kan içindeydi. Ama şu an gayet sağlıklı ama kim olursa olsun çok fazla saldırıyor onu da dişiliğine veriyoruz artık ne yapalım. :D
o kedi yakalıyım kokoreç yapıp güvercinlere veriyim nasıl fikir

Hocam onu kastetmemiştim, bu forumda hayvandan anlayan bir kesim yok. Asıl amacı teknoloji forumu, o yüzden bilen birini bulmanız çok zor. Aldığınız yer sorun değil, en yakın Pet Shop'a gidip sorabilirsiniz.
Hocam; kuş forumuna da yazdık, onlara da yumurta konusunda danıştık. Benim amacım bu forumda dişisi böyle olan insanlar varsa yardım etmesiydi. Ayrıca burada veteriner hekimi bile var, hatta bi' konuda görmüştüm.
Ben de bildiğim şeyleri yapiyorum.

Hocam kuş forumuna da yazdık, onlara da yumurta konusunda danıştık. Benim amacım bu forumda dişisi böyle olab insanlar varsa yardım etmesiydi, ayrıca burada veteriner hekimi bile var, hatta bi konuda görmüştüm
en iyisini yapıyorsun kuşun için
Hocam kuş forumuna da yazdık, onlara da yumurta konusunda danıştık. Benim amacım bu forumda dişisi böyle olab insanlar varsa yardım etmesiydi, ayrıca burada veteriner hekimi bile var, hatta bi konuda görmüştüm
kuşun ismi ne

Hocam burada veteriner yok, bir küçük yer var ama o da bakmıyor ki kuşlara.😩
En yakın veteriner çok mu uzakta? Çünkü kuş ile ilgili herhangi bir sağlıklı bir bilgi edinemiyoruz. Gözünüzün önünde ölümünü izliyor olabilirsiniz asıl sıkıntı da bu. Çok fazla uzak değilse bence götürün benim içim el vermezdi. Biz kuşumuzu fark ettiğimizde saat 12 gibiydi kapalı olmasına rağmen arayıp açmalarını sağladık. Altımızda motor vardı kuşu örttük kendimiz donarak gittik ama ne yapalım. :D

En yakın veteriner çok mu uzakta? Çünkü kuş ile ilgili herhangi bir sağlıklı bir bilgi edinemiyoruz. Gözünüzün önünde ölümünü izliyor olabilirsiniz asıl sıkıntı da bu. Çok fazla uzak değilse bence götürün benim içim el vermezdi. Biz kuşumuzu fark ettiğimizde saat 12 gibiydi kapalı olmasına rağmen arayıp açmalarını sağladık. Altımızda motor vardı kuşu örttük kendimiz donarak gittik ama ne yapalım. :D
Hocam ilçedeyim merkez desek 1,5 saat en az ayrıca götürecek tek kişi babam onun da girmesi gereken dersleri var, durumu kötüydü ama az önce uçup perdeye çıktı ama ayakları tutmuyor. Elimizden geleni yapıyoruz.

Kuşun durumu kötü, siz bakmanız gerekiyor kuşa. Gagasını açıp 1-2 damla vitamin veya probiyotik damlatabilirsin. Oda ısısını koruyun, yemek yemesini sağlayın, enerji amaçlı az miktarda bal veya pekmez verilebilir. Gereken yardımları yapmışsınız, artık gerisi kuşa ve veterinere kalıyor.

Önerilerim ile durumu tam anlamıyla düzelmez. Yaşamasını istiyorsan veterinere götürmen gerekiyor, benim ilaç önerisi yapmam doğru olmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı