Kuşum neden öldü?

DEEZ

Decapat
Daha fazla  
Siz benim gibi yapmayın. İnternete bakmayın direk veterinere gidin. Ne olduğuda belli değil bir anda acı çekip ağlar gibi ses çıkarıyordu. Kanatlarını açıp ayakları bükülüp bir süre öyle kalıyor sonra gevşiyordu ben çok üzülüyordum. Vitamin falan verdik 1 hafta olmadı normalde her gün oluyordu sonra ansızın bir gece bir anda yine oldu. Fırladım yataktan kuşum buradayım diye korkmasın diye teselli ediyordum. Sabah kalktım sesimi duyar duymaz tellere yapışıyordu yüzünde gülümseme vardı gittim baktım sırt üstü yatmış bacakları bembeyaz ağlayarak ölmüş. Ağlayarak ben de toprağa verdim. Beyin tümörü falan diyordu biri. Bulursanız söyleyin sonradan gelenlerde bilgilensin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Siz benim gibi yapmayın. İnternete bakmayın direk veterinere gidin. Ne olduğuda belli değil bir anda acı çekip ağlar gibi ses çıkarıyordu. Kanatlarını açıp ayakları bükülüp bir süre öyle kalıyor sonra gevşiyordu ben çok üzülüyordum. Vitamin falan verdik 1 hafta olmadı normalde her gün oluyordu sonra ansızın bir gece bir anda yine oldu. Fırladım yataktan kuşum buradayım diye korkmasın diye teselli ediyordum. Sabah kalktım sesimi duyar duymaz tellere yapışıyordu yüzünde gülümseme vardı gittim baktım sırt üstü yatmış bacakları bembeyaz ağlayarak ölmüş. Ağlayarak ben de toprağa verdim. Beyin tümörü falan diyordu biri. Bulursanız söyleyin sonradan gelenlerde bilgilensin.

Çok geçmiş olsun hocam çok üzüldüm :(

Eceli gelmiş. Ecelden de kaçılmaz maalesef. Başınız sağolsun.

Eceli gelmiş. Ecelden de kaçılmaz maalesef. Başınız sağolsun.
Öyle bir şey yok. Eğer veterinere gitseydi şuanda ölmemiş olabilirdi. Kaderde bizim hakkımız yok mu? O zaman gidin kalabildiğiniz kadar aç kalın, sonra açlıktan ölünce millet arkanızdan "eceli gelmiş" desin.

Başınız sağ olsun hocam. Benim de tavşanım ölmüştü hatamız yüzünden :(

2021 yılında insanların hala sağlık sorunlarına sadece internetten çözüm aramalarına anlam veremiyorum.
Hekimler boşuna okuyor zaten.

Umarım sevdiğiniz bir akrabanızın başına benzer bir şey geldiğinde internete bakmak yerine doktora gidersiniz.

Öyle bir şey yok. Eğer veterinere gitseydi şuanda ölmemiş olabilirdi. Kaderde bizim hakkımız yok mu? O zaman gidin kalabildiğiniz kadar aç kalın, sonra açlıktan ölünce millet arkanızdan "eceli gelmiş" desin.

Başınız sağ olsun hocam. Benim de tavşanım ölmüştü hatamız yüzünden :(
Ecelden kaçış yok sizin dediğiniz zaman kavramını tanıyamadığınız için böyle söylüyorsunuz. Veterine gitse yine ölecekti. Çünkü ecel vakti gelmişti ancak bu sefer belki önceden gittiği için iyi olacak sonra vs. hastalanıp bir anda ölecekti. Tabii bu biraz saçma gelebilir ancak Allah (c.c) için vakit kavramı diye bir şey yoktur. Bu da bizim bu durumu anlamamızı zorlaştırır.

Geri
Yukarı