Kuşum yaşlılıktan tünekte duramıyor

Plokon916

Decapat
Yakın zamanda kuşum ölecek, kendisi hint bülbülü erkek, 5 buçuk senedir hayatta. Benim için çok anlamlı bir birey yaşlılıktan dolayı kafesteki tüneklerde duramıyor, yere yem ve su koydum onlardan yiyor. Dün tüneğe çıkıyordu, bugün çıkamıyor. Artık yapacak bir şey yok, ölümüne hazırlanmaya çalışıyorum. Umarım önceki eşi gibi ellerimde ölmez. ( içimi dökmek istedim. )

Son düzenleyen: Moderatör:
Basit bir hayvan ölümü mü? Sen ciddi misin bu kadar duyarsız duygusuz bir insan diyorum üzülerek sana ama nasıl başarıyorsun. Üzülmek, yas tutmak bunlar insandan insana değişen duygular senin gibi insanlara acıyorum ve malum oy partiden olduğuna yemin bile edebilirim şu yorumunla akıl seviyeni o kadar belli ettin ki.

Basit bir hayvan ölümü mü? Sen ciddi misin bu kadar duyarsız duygusuz bir insan diyorum üzülerek sana ama nasıl başarıyorsun. Üzülmek, yas tutmak bunlar insandan insana değişen duygular senin gibi insanlara acıyorum ve malum oy partiden olduğuna yemin bile edebilirim şu yorumunla akıl seviyeni o kadar belli ettin ki.
Bir tık fazla abartmışsın gibi. Şu parti meselesi vs.

Tamam efendim. Kuş öldüğü için yas tutalım. Cidden abarttın bu arada 😀 Güzel bir dil ile yazmıştım, sizi neden rahatsız etti?

Yakın zamanda kuşum ölecek, kendisi hint bülbülü erkek, 5 buçuk senedir hayatta. Benim için çok anlamlı bir birey yaşlılıktan dolayı kafesteki tüneklerde duramıyor, yere yem ve su koydum onlardan yiyor. Dün tüneğe çıkıyordu, bugün çıkamıyor. Artık yapacak bir şey yok, ölümüne hazırlanmaya çalışıyorum. Umarım önceki eşi gibi ellerimde ölmez. ( içimi dökmek istedim. )
Muhabbet kuşumuz 6 yılını doldurunca her gördüğümde üzülüyordum. Yaratan beni sanki böyle 2 kere sınadı.. birisi annemin kanserden zayıf düşmesinde, birisi de bu. Ölecekleri kabullenmedim, kaçtım. Kaçtım. Gerçek hep ensemdeydi. Neyse acı şeyler düşündürüp sizi de üzmeyelim. Sonuna kadar enerji dolu, sevgi pıtırcığıydı. Konuşur hatta küfür bile ettiği olurdu aramızda küçük kavgamız olurdu yani. En çok beni severdi. O öldüğünden beri kuş beslemiyoruz. Kuş kardeşimindi, öldüğü zaman yanında yoktum. Zaten duyunca gizlice ağladım ardından. Bir tane aslan gibi çıktığı pozu atayım, 2013 ekim ayı.

Dosya Ekleri

• IMG_2588.JPG
    IMG_2588.JPG
    125,3 KB · Görüntüleme: 47

Yeni konular

Geri
Yukarı