Kuşun gözünün kenarını kedi cırmalamış

bir sargı bezi alıp o bölgeye bastırarak kanın bir kısmını temizleyin. Sargı bezi kanı emeceği için yaranın ne kadar derin olduğunu görebilirsiniz. sonra yarayı suyla yıkayın ve sonrasında beze sarılmış buz ile acısını dindirebilirsiniz

Facebook kullanıyor musun bilmiyorum ama kuş grupları var ve veterinerelde var o grupta. İstersen Muhabbet kuşu gruplarına katılıp yardım isteyebilirsin. Çok yardımcı oluyorlar.

Facebook kullanıyor musun bilmiyorum ama kuş grupları var ve veterinerelde var o grupta. İstersen muhabbet kuşu gruplarına katılıp yardım isteyebilirsin. Çok yardımcı oluyorlar.

Tamamdır hocam benim yok ama annemin var oradan bakarım
Hocam geçmiş olsun. Umarim iyileşir arkadaş. Bu arada sona nokta koyun çok bilmiş yetkililer banlar şimdi.

Teşekkürler hocam sona nokta koymayı da unutmam. :D

bir sargı bezi alıp o bölgeye bastırarak kanın bir kısmını temizleyin. Sargı bezi kanı emeceği için yaranın ne kadar derin olduğunu görebilirsiniz. sonra yarayı suyla yıkayın ve sonrasında beze sarılmış buz ile acısını dindirebilirsiniz
eğer çok derinse yara veterinere gidin acilen

Benim kuşumun 1 parmağı kopmuştu bir şey olmamıştı bence bir şey olmaz korkmayın.

Size de geçmiş olsun korkum az da olsa dindi. Arkadaşım kuşlarla çok ilgileniyor stresten ölebilir diyor.
Eğer çok derinse yara veterinere gidin acilen.

Küçük bir ilçede oturuyorum veteriner yok burada. Bir ilçede nasıl veteriner olmaz anlayamıyorum.

Size de geçmiş olsun korkum az da olsa dindi. Arkadaşım kuşlarla çok ilgileniyor stresten ölebilir diyor.

Küçük bir ilçede oturuyorum veteriner yok burada. Bir ilçede nasıl veteriner olmaz anlayamıyorum.

Evet stresten ölebilir bu yüzden çok fazla sıkıştırmayın bırakın kendi halinde dursun kanaması durdu ise.

Hocam geçmiş olsun. Umarim iyileşir arkadaş. Bu arada sona nokta koyun çok bilmiş yetkililer banlar şimdi.

Kendiniz ban yediniz hocam geçmiş olsun 😂

Yardımlarınız için çok teşekkürler şu an başka bir odaya koydum kendi halinde biraz dursun dedim ara sıra kontrol ediyorum o kadar.

Yeni konular

Geri
Yukarı