Kuşun kuyruğu koptu

Sherit

Centipat
Daha fazla  
Yanlışlıkla kuşumun kuyruk kısmına doğru bastım. Uzun kuyruğu dibinden koptu ve kanıyor. Buğday nişastası sürdüm. Ne yapmalıyım? Küser mi? İyileşir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kanamayı durdururun önce. Daha sonra bir veterine götürün. Kuyruğu tekrar çıkar ama belki birkaç günlüğüne soğuk davranabilir. Kuyruğu çıkana kadar da uçmasına izin vermeyin. Bir yerlere çarpıp kendini yaralamasın.

Yanlışlıkla kuşumun kuyruk kısmına doğru bastım. Uzun kuyruğu dibinden koptu ve kanıyor. Buğday nişastası sürdüm. Ne yapmalıyım? Küser mi? İyileşir mi?
Ana tüyü koparmışsınız. 2 haftaya kadar çıkmazsa kuş kuyruksuz devam eder hayatına. Ama size küskün kalır yüksek ihtimalle.

Veterinere götür hemen tedaviden sonra o sana ne yapman gerektiklerini söyler zaten, hayvancağızın kuyruğuyla niye elleşiyon, evet küser, ben olsam bende küserdim :(:(:(

Ana tüyü koparmışsınız. 2 haftaya kadar çıkmazsa kuş kuyruksuz devam eder hayatına. Ama size küskün kalır yüksek ihtimalle.
Veterinere götür hemen o sana ne yapman gerektiklerini söyler zaten, hayvancağızın kuyruğuyla niye elleşiyon, evet küser, ben olsam bende küserdim :(:(:(
Küskünlük durumu kuş ile ne kadar yakın olduğuna bağlı. Daha yavru iken bakmaya başlamışsa hocam, o zaman kolay kolay küsmeyebilir.

Cidden küçücük canlının kuyruğunu koparıp buraya post mı açtın? Zeka sorunların mı var bide soruyor küser mi diye. Yok trip atar..

Hocam veterinere götürün. Kuşun morali de bozulabilir uçmasına izin vermeyin. Aynı olay benimde başıma geldi kuş kafesin dibinde bekliyordu. Uçurtmadan ilgilenmeniz azda olsa işe yarayabilir

Küskünlük durumu kuş ile ne kadar yakın olduğuna bağlı. Daha yavru iken bakmaya başlamışsa hocam, o zaman kolay kolay küsmeyebilir.
Kusebiliyor hocam değişiyor. Benim çocukluktan bakma kuşum vardı. Uçurmak için havaya doğru fırlattım ucamadi düştü gagası çatladı kuş o günden sonra hep beni ısırmaya başladı. Mecburen verdik babamın arkadaşına.

Yeni konular

Geri
Yukarı