Kutusu parçalanmış mouse iade edilmeli mi?

Wlixe

Hectopat
Yer
Caer a'Muirehen
Merhaba, 10 Mayıs tarihinde bir mouse aldım ve 12 Mayıs'ta da elime ulaştı ancak elime ulaştığında ürünün kutusu dışındaki kartonun yaptığı basınç ile patlamış, parçalanmıştı. Üründe herhangi bir problem görmediğim için iade etmedim fakat yine de içime bir kurt düştü. Sizce iade etmeli miyim?

Ek olarak üründe herhangi bir arıza çıkması durumunda ürünü iade etmek istesem satıcı ürünün kutusunun parçalanmasını bahane edip iadeyi reddedebilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer ki mouse'da sorun yoksa gerek yok bence. Hatta satıcıya mesaj gönderin kutu böyle geldi yarın bir gün bir şey olursa bu şekilde gönderirim bilgin olsun diye. Aslında böyle şeyler alırken video çekmek gerekiyor kargo poşetinden açarken.

Direkt İtopya dan elden aldığım monitörümün de kutusunda yarık vardı. Fakat monitörde hiç bir sorun yoktu. Üründe sorun olmadığı sürece kutuya çok aldanmayın bence.

Merhaba, 10 Mayıs tarihinde bir mouse aldım ve 12 Mayıs'ta da elime ulaştı ancak elime ulaştığında ürünün kutusu dışındaki kartonun yaptığı basınç ile patlamış, parçalanmıştı. Üründe herhangi bir problem görmediğim için iade etmedim fakat yine de içime bir kurt düştü. Sizce iade etmeli miyim?

Ek olarak üründe herhangi bir arıza çıkması durumunda ürünü iade etmek istesem satıcı ürünün kutusunun parçalanmasını bahane edip iadeyi reddedebilir mi?

Farede bir sıkıntı yoksa iade etmeyede gerek yok takmayın kafaya.

Yeni konular

Geri
Yukarı