Kutusu yırtılan ayakkabı iade olur mu?

BlackCaT

Kilopat
Yer
İstanbul
Geçen gün Sneaks Up sitesinden Converse ayakkabı siparişi verdim bugün elime ulaştı ancak kutusu berbat haldeydi ya bu şekilde gönderildi ya da kargoda mahvoldu ancak iade sebebim renginin kötü olması açıklamada ve resimde ayakkabı beyaz gözüküyor ancak fiziksel olarak elimdeyken buz mavisi bu şekilde giymem mümkün değil ne uygun pantolonum var ne de üstüm. Etiketi, ayakkabı üstündeki broşürü her şeyi içinde ve tertemiz sizce faturayla birlikte yarın mağazasına gitsem iade olur mu? Olmazsa nasıl bir yol izlemeliyim?

Websayfasında kutu zararlı ve tekrar satılamayacak gibiyse kabul edilmez yazıyor ancak kargonun kutuyu mahvetmesi benim suçum mu? Kendim kutusunu yırtacak değilim.

Dosya Ekleri

• IMG_2571.jpeg
    IMG_2571.jpeg
    137,7 KB · Görüntüleme: 39
  • IMG_2574.jpeg
    IMG_2574.jpeg
    191,1 KB · Görüntüleme: 40
  • IMG_2575.jpeg
    IMG_2575.jpeg
    168,4 KB · Görüntüleme: 41
Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam böyle bir durumda kargocu ile birlikte açmanız ve fotoğrafını almanız gerekirdi, veya kargocunun belge tutması gerekirdi fakat kutunun yırtık olmasının iade olmasında engel olacağını pek sanmazdım ama firma öyle yazmışsa muhtemelen iptal edilir iade. siz iadeye gönderin iptal durumunda ise ŞikayetVar sitesinden veya Tüketici Hakem Heyetine başvurmayı deneyebilirsiniz. Tavsiyem yarın müşteri hizmetlerini aramanız.

Geri
Yukarı