Kutusuz, fansiz 5600 islemci alınır mı?

GloomyPug

Hectopat
Anakart
Gigabyte B450m s2h
Merhaba;
Bunu almayi dusunuyordum, sizce alınır mı? (kutusuz ve fansiz oldugu icin 2. el veya pinlerinin yamuk gelebileceginden korkuyorum biraz.)
Bir de Gigabyte B450M S2H anakart, 1650 Super ekran kartim var sorun olur mu?

2. el olmaz, pinlerde bir sıkıntı olursa da iade verirsin. Kaldı ki Teknobiyotik güzel paketleme yapıyor genelde. Anakartına BIOS güncellemesi yapıp kullanabilirsin.

Zaten stok fan yetmiyor ayrıca fan almak lazım. Fansız sıfır alıyorsanız alınır. Bir de üzerine AG400 ya da 214XT koydunuz mu dadından yinmez hocam.
Eyvallah hocam

2. el olmaz, pinlerde bir sıkıntı olursa da iade verirsin. Kaldı ki Teknobiyotik güzel paketleme yapıyor genelde. Anakartına BIOS güncellemesi yapıp kullanabilirsin.
BIOS guncellemesi yapsam yetiyor dimi? Bir de arkadasim zamaninda ayni anakarta yapmisti anakart bozulmustu, kronik sorun vs. demisti bir sikinti cikar mi?

Eyvallah hocam

BIOS guncellemesi yapsam yetiyor dimi? Bir de arkadasim zamaninda ayni anakarta yapmisti anakart bozulmustu, kronik sorun vs. demisti bir sikinti cikar mi?
BIOS güncellemesi yeter. Eğer güncelleme sırasında bir şeyi yanlış yaparsan veya bir şekilde sistemin gücü kesilirse problem oluşma ihtimali evet var.

Merhaba;
Bunu almayi dusunuyordum, sizce alınır mı? (kutusuz ve fansiz oldugu icin 2. el veya pinlerinin yamuk gelebileceginden korkuyorum biraz.)
Bir de Gigabyte B450M S2H anakart, 1650 Super ekran kartim var sorun olur mu?
Kutusuz ve fansız gelmesinin nedeni Türkiye'ye gemi ile ürünü getirirken gemide daha az yer kaplıyor. Bu yüzden daha az para ödüyorlar ve daha fazla işlemci getirebiliyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı