Kutusuz faturasız ürün garanti kapsamına girer mi?

Graiudus

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Geçen sene ekim aylarında aldığım Steelseries Rival 300 mousemin üzerinde siyah siyah benekler oluştu. Hiçbir yere çarpmadım, düşürmedim, boyamadım kendi kendine oluştular. Ürünü Hepsiburada'dan aldığım için elektronik faturası olduğunu düşünüyorum. Varsa eğer kutusuz gönderebilir miyim?
1WhatsApp Image 2018-11-12 at 20.10.58.jpeg2WhatsApp Image 2018-11-12 at 20.10.54.jpeg3WhatsApp Image 2018-11-12 at 20.10.50.jpeg

E-faturanız mutlaka sistemde vardır. Garanti için kutuya ihtiyacınız olmaması lazım. E-posta adresinize faturayı yollarlar. Faturayı çıktı aldıktan sonra beraber direk kargolamanızı isterler.

Geçen sene ekim aylarında aldığım Steelseries Rival 300 mousemin üzerinde siyah siyah benekler oluştu. Hiçbir yere çarpmadım, düşürmedim, boyamadım kendi kendine oluştular. Ürünü Hepsiburada'dan aldığım için elektronik faturası olduğunu düşünüyorum. Varsa eğer kutusuz gönderebilir miyim?
Eki Görüntüle 343385Eki Görüntüle 343386Eki Görüntüle 343387

Merhaba, size yardımcı olabilmemiz için sistemde kayıtlı e-posta adresinizi, cep telefonu numaranızı ya da sipariş numaranızı özel mesajla iletir misiniz?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı