Kuzen terörü

@Fernando Muslera düşüncesini gayet güzel bir üslupla ifade etmiş. ''Sana ne'' diyerek ve ''sen'' diye hitap ederek kabalaşmanın bir anlamı yok.
Ne diyeyim? Benim yazdıklarıma karışan biri kibar ya da kaba yazmış ne diyeyim? Belki biraz sert olmuş olabilir ama burası teknoloji forumu. Hadi onu da yardım da istemiyor sadece yazmış.

Ne diyeyim? Benim yazdıklarıma karışan biri kibar ya da kaba yazmış ne diyeyim? Belki biraz sert olmuş olabilir ama burası teknoloji forumu. Hadi onu da yardım da istemiyor sadece yazmış.
Teknoloji forumu falan değil. Teknoloji ağırlıklı bir forum. İsteyen istediği konuyu açar.

Teknoloji forumu olabilir fakat konunun açıldığı kategori ''Konu Dışı''. Zaten bir soru da sormadığından arkadaşın içini dökmek istediği anlaşılıyor.

Burası bir teknoloji forumuysa yöneticilerden ''Alternatif hayat'' bölümünü kaldırmasını talep etmelisin arkadaşım.

Sen uygun görmüyorsun diye ben mesajımı yazmamazlık yapmam.
Sabır. Hala nerenizle okuyorsanız artık. Özellikle belirttim yorum yapmanız bizi etkilemez sadece dediklerinizin uygun olmadığını söyledik. Siz nasıl başka biri yanlış bir sistem önerisinde bulunuyor ve sizde o öneriye almamalısınız hocam gibi GÖRÜŞÜNÜZÜ belirtiyorsanız, bizde aynı şekilde bu konu hakkında GÖRÜŞ belirttik.

Büyük harfle yazım belirtmek için yapılmıştır.

Teknoloji forumu olabilir fakat konunun açıldı yer ''Konu Dışı''. Zaten bir soru da sormadığından arkadaşın içini dökmek istediği anlaşılıyor.
Ben de zaten kibarca "Ne yapmamızı istiyorsun?" dedim. "Napim" demedim.
Eğer yapmamızı istediği bir şey olsaydı yardım ederdim. Ancak sizin gibileri gelip burnunuzu sokup gereksiz yere ortalığı karıştırıyorsunuz?
Sabır. Hala nerenizle okuyorsanız artık. Özellikle belirttim yorum yapmanız bizi etkilemez sadece dediklerinizin uygun olmadığını söyledik. Siz nasıl başka biri yanlış bir sistem önerisinde bulunuyor ve sizde o öneriye almamalısınız hocam gibi GÖRÜŞÜNÜZÜ belirtiyorsanız, bizde aynı şekilde bu konu hakkında GÖRÜŞ belirttik.

Büyük harfle yazım belirtmek için yapılmıştır.
E ben senin görüşüne bir şey mi dedim? Yazma mı dedim? HAYIR. Ama sen yazmayın diye görüşe karışıyorsun.

E ben senin görüşüne bir şey mi dedim? Yazma mı dedim? HAYIR. Ama sen yazmayın diye görüşe karışıyorsun.
Cümlelerimin hiç birinde yazmayın kelimesi yok. Hatta yazabilirsiniz kelimesi var. Yine alıntıladığınız cümlemde sizin attığınız cevapa bunu silin, mesaj yazmayın gibi bir ifade bulunmuyor.

Geri
Yukarı