Kuzenim bana hava atıyor

Öyleyse dayına/amcana sabırlar dilerim. Sen hayatından çıkartırsın da adamcağız ne yapsın?
Amcamda aynı şekil Havalı kısacası ailecek havalı onlar

Ben liseye geçtiğimde meslek lisesine gitmeye kendime yedirmedim Anadolu'ya yerleştim. Şu an pişmanım meslek her türlü daha iyi.

Mesleğe gittiğim için beni küçümsüyor kuzenım eşek misin de mesleğe gidiyorsun diyor.

Mesleğe gittiğim için beni küçümsüyor kuzenım eşek misin de mesleğe gidiyorsun diyor.
Tencere kapak diyelim o halde. Ben de meslek lisesinin muhasebe finansman bölümünden mezun oldum. Eşek filan da değilim. Endişelenme, çok güzel bir ortam seni bekliyor.

Bende mesleği alt görürdüm ve 4 yıllık lise hayatımda öyle olmadığını anladım. Neredeyse herkes yürüyen tiktok zaten notları yerlerde ilerde Bi halt olacakları yok. Mesleğe gidersen elinden iş gelir aç açıkta kalmazsın.

Hocam meslek lisesini hafife alan insanlara kulak asmayın.Ben kendi puanım Anadoluya yettiği halde(zaten çok da yüksek değildi) yazılıma ilgim olduğu için meslek lisesi tercih ettim ve oraya yerleştim.Şuan aldığım derslerden mutluyum.

Geri
Yukarı