Öğretmenim bana sürekli laf atıyor

Hocam siz böyle demediniz kusura bakmayın.
Ben böyle dedim siz de böyle dediniz:
Arkadaşlar olay 7.sınıfa giden bir kızın (ergenliğe girmiş büyük ihtimal) artan hormonlarından dolayı her şeyi ciddiye almasından kaynaklanıyor büyük ihtimal. Konuyu tek taraflı dinleyip niye gaza getiriyorsunuz kızı?
Hocam siz iyi misiniz ya? Hoca saçma bir sebepten dolayı velimizi çağıracak. Yalan şeyler söylüyor. Özel hayatıma karışması gibi bir hakkı yok. Saçma şeyler söylemeyin lütfen.
3 öğretmenden özür dileyeceğim o zaman. Teşekkür ederim. Peki sebebini sorarlarsa ne diyeyim? Olayı uzun uzun anlatmam. Konuşmalarda iyi değilim. Bir hata yaptığımı mı söylesem?

Bu mesajı size değil diğer yaşı büyük forum üyelerine yazıyorum. Kızı gaza getirmeyin! Daha dün hocalara sallarken bugün pişman olmuş özür dilemeyi düşünüyor. Galeyana getirmeyin. Arkadaşın ergenlik çağı. Tek taraflı konu dinlenerek, olay içinde yaşamadan akıl verilmez!

@akobia1

Çok çok kötü davrandıysanız özür dileyin onun dışında varsa isterseniz dileyin özrünüzüde biz değil senin söylenen gerek içinden gelenleri toparlayıp öğretmenlerine söyle.

Öbürlerinde söylesem tuhaf kaçmaz değil mi? Söyleyeceğim kesin.
Ben böyle dedim siz de böyle dediniz:

Bu mesajı size değil diğer yaşı büyük forum üyelerine yazıyorum. Kızı gaza getirmeyin! Daha dün hocalara sallarken bugün pişman olmuş özür dilemeyi düşünüyor. Galeyana getirmeyin. Arkadaşın ergenlik çağı. Tek taraflı konu dinlenerek, olay içinde yaşamadan akıl verilmez!

@akobia1

Hocam ergenlik çağındayız anladık da hatalar yapınca hemen ergen oluyoruz. Dün hocaya kızgındım çünkü olayı yanlış anlamışım. Bugün açığa kavuştu. Yanlış yaptığımı anladım.

Öbürlerinde söylesem tuhaf kaçmaz değil mi? Söyleyeceğim kesin.

Hocam ergenlik çağındayız anladık da hatalar yapınca hemen ergen oluyoruz. Dün hocaya kızgındım çünkü olayı yanlış anlamışım. Bugün açığa kavuştu. Yanlış yaptığımı anladım.
Ne oldu hocam ? Hoca nasıl haklı oldu bir anda ?

Ne oldu hocam? Hoca nasıl haklı oldu bir anda?

Hocam meğer erkek arkadaşım beni hep öğretmenlere karşı kışkırtıyordu. Ben de o arkadaşım olduğu için bir hatasını görmüyordum. Bugün uzun uzun düşündüm. Haksız olan benmişim. Hoca aslında iyiliğim için yapıyordu. 50 alıp sözlüme 100 giren hoca. Bunları düşündüm de haksız olduğumu anladım. Özür dilemem lazım.

Konuyu yeni okuyorum havlayan köpek ısırmaz hocam size istediği kadar konuşsun bu zamanda aileler okullara çocuğunu sokmaya çekiniyor iti kopuğu öğretmen olarak geziyor.

Edit: siz haksızsanız hocayı öyle bir anlattınız ki soğuttunuz kendinden bu söylediklerimin hepsini geri alıyorum.

Kaçmaz hocam hatta hocalar özür dilediniz diye sevinir diye düşünüyorum.

Dileyeceğim. Teşekkür ederim.

Bilmiyorum artık. Ani ruh değişimleri olabilir her insanda. Neyse rahat edin yeterli, kendinize dikkat edin üzmeyin kendinizi.

Hocam düşündüm uzun uzun. Cidden haksızmışım. Pazartesi özür dileyeceğim.

Hocam siz de laf atmaktan başka bir şey yapmıyorsunuz ha. Beynin yaş ile ne alakası var. Haksız olduğumu anladım sadece. İlk başta yanlış yapıyormuşum.

Haklısınız hocam ama öyle bir anlatmış ki hocayı gururu ile oynamış gibi istemeden kıl oluyor insan düzenleme olarak ekledim haksız olan kendisiymiş zaten özür diler kapanır konu.

Geri
Yukarı