Öğretmenim bana sürekli laf atıyor

Hayırdır kardeşim ne bu tavır ne bu konuşma şekli? Senin yüzünden ceza yemek istemiyorum. Düzgün konuş, arkadaşın tavrını doğru bulmuyorsan konuyla ilgilenme. Sen bir kızı nelere benzetiyosun , senin yorumlarından bizene, aklı gelişmemiş derken neden hakaret ediyosun kimsin sen ?

Haklısınız hocam ama öyle bir anlatmış ki hocayı gururu ile oynamış gibi istemeden kıl oluyor insan düzenleme olarak ekledim haksız olan kendisiymiş zaten özür diler kapanır konu.

Hocam erkek arkadaşım öğretmenler hakkında beni çok kışkırtıyordu. O benim arkadaşım olduğundan hatalarını görmedim. Ailem ile konuştum. Haksız olduğumu anladım.

Hocam şöyle erkek arkadaşım öğretmenlere saygısızlık yapıyor. Hoca aslında orada benim onunla takılıp bozulacağımı söylemek istedi.
Anlıyorum. Yalnız demek istediğim, bu cümleyi size değil herhangi bir öğrenciye karşı kurmaması gerekir. Kesinlikle.

Bu arada, ilk sayfayı okuyup geldim yalnızca. Sonrasını bilmiyorum.

Anlıyorum. Yalnız demek istediğim, bu cümleyi size değil herhangi bir öğrenciye karşı kurmaması gerekir. Kesinlikle.

Bu arada, ilk sayfayı okuyup geldim yalnızca. Sonrasını bilmiyorum.

22 sayfayı okumayı ben de üşenirim. Az olsaydı okumanız lazımdı aslında. Başka şeyler de oldu çünkü. Sorun çözüldü zaten. Pazartesi yine de sonucu söylerim size.

Hocam çözüldü mü konu merak ettim.

Özür dilemedim. Annemi aradı zaten. Konuşacaklar. Sorun çözüldü sayılır. Konuştuklarında söylerim.
@Vorfell. Tekrardan merhabalar. Öğretmenim annem ile konuştu. Benim ben olmadığımı, hareketlerimin değiştiğini, derslerden koptuğunu söylemiş anneme. O yüzden de erkek arkadaşım ile takılmamamı istemiş. Kitap sınavı yapan hoca ile annem konuşacak. Onlara tepki verdiğimi söylemiş. Sinirlendiği bazı hareketlerim olmuş. Onları gördüğümde yüzümü çeviriyormuşum. Aslında utandığım için çeviriyorum ama her neyse.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı