Kuzenim beni tehdit ediyor

unknown11212

Centipat
Daha fazla  
Bu çocuk babası (yani amcam olacak adam) tarafından yasak bir ilişki ile ortaya çıktı. Ben de 2 hafta önce aynı şehre taşınmak zorunda kaldım. Beni gördüğünde en son yerden yere vurararak dövdü. Elimden gelen hiçbir şey yok. Çünkü 18 yaşında birine göre fazla zayıfım. O ise güçlü ama aptal. Birine bahsedecek olursam beni hiç yapmadığım şeylerle tehdit edip duruyor ve sıkıntı da şu ki inandırabiliyor. Kaybedeceği bir şey olmadığını söyleyerek, annesinin bile ona bakmak istemediğini, benim hiç umurunda olmadığını söyleyerek istediğini yapabilecek gibi davranıyor. Bu durum aşırı zoruma gitmeye başladı. Önerileriniz nedir, ne yapmalıyım? Hakkında nasıl konuşmak isterseniz serbest. Akrabam diye laf edilmemesini istemiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu çocuk babası (yani amcam olacak adam) tarafından yasak bir ilişki ile ortaya çıktı. Ben de 2 hafta önce aynı şehre taşınmak zorunda kaldım. Beni gördüğünde en son yerden yere vurararak dövdü. Elimden gelen hiçbir şey yok. Çünkü 18 yaşında birine göre fazla zayıfım. O ise güçlü ama aptal. Birine bahsedecek olursam beni hiç yapmadığım şeylerle tehdit edip duruyor ve sıkıntı da şu ki inandırabiliyor. Kaybedeceği bir şey olmadığını söyleyerek, annesinin bile ona bakmak istemediğini, benim hiç umurunda olmadığını söyleyerek istediğini yapabilecek gibi davranıyor. Bu durum aşırı zoruma gitmeye başladı. Önerileriniz nedir, ne yapmalıyım? Hakkında nasıl konuşmak isterseniz serbest. Akrabam diye laf edilmemesini istemiyorum.

Bu resmen bir suç yapılacak bir şey var desepm polise şikayet edin derim ama ülkede adalet olmadığı için bence bunu söylemelisiniz söylersenizde yanınızda bir şey bulundurun koruma amaçlı bıçak gibi bu arkadaş kafayı sıyırmış.

Olayı sizin için özel değilse biraz açabilirseniz çok iyi olur. Açıklayıcı değil, anlayamadım.
O aslında mahalledeki tüm it kopuk insanlarla beraber. Asıl tehdit ettiği kısım da bu. Bana bunu neden yaptığını merak ediyorsan o da şu, daha önce beni bu şehre tatile geldigimde kullanıyordu. Sürekli paramı falan alırdı, bunun gibi bir çok şey yapardı ama zaten en fazla bir ay kadar tatil yaptığımdan umursamamaya çalışırdım. Fakat artık aynı şehirdeyiz. Benden daha fazla yararlanabileceğini düşünmeye başladı sanırım.

Çeşitli iletişim kanallarıyla yazı kullanarak tehdit ettiyse direkt kanıt var demektir gidin şikayet edin. Darp ederse darp raporu alın uzaklaştırma kararı çıkartın. Kick box yapın vücudunuzu geliştirin bu eleman size zarar vermeyecek olsa bile bir başkası teşebbüs edebilir kendinizi korumak zorundasınız. Yukarı da yazıldığı gibi de biber gazı taşımanızı öneririm.

Ümitcan Uygun ve Aleyna Çakır'ın ilişkisi gibi bir ilişkiniz var, bunu yok etmek zorundasınız yoksa çok daha fazla acı çekeceksiniz.

Geri
Yukarı