Kuzenim benim hesabımdan CS2'de hile açmış

Şekerliman

Decapat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Selam. Genelde çok bilgisayarımın kullanılmasına izin veren biri değilim. Ama dün dayım ve kuzenim bizi ziyarete geldi. Kuzenim ise bilgisayardan oyun oynamak istedi. Ben de bilgisayarı ona bırakıp dışarı çıktım. Dayım gittikten sonra eve girdim ve bilgisayara hile dosyalarının indirildiğini ve hesabımın yorumlarına ''hile'' yorumlarının yazıldığını gördüm. Ne yapmam lazım?

Oyuna gir ve takıl biraz. Eğer son maçlar hileyle atıldıysa ban yeme riskin daha fazla. Normal maçlar oynayarak ve toksiklik yapmadan takılarak şansı biraz düşürmeye çalış ama ban yemeyeceğin kesin değil.

Hile dosyalarını tamamen temizleyin ve oyun dosyalarının bütünlüğünü doğrulayın, yapacak başka bir şey yok gibi. İsterseniz oyunu silip tekrar yükleyebilirsiniz. Üstteki arkadaşın dediği gibi de banlanmayacağınızın garantisi yok. Kullanılan hile bedava hile ise muhtemelen banlanman uzun sürmez. Free hilelerin çoğunluğu VAC'ın kara listesinde çünkü.

Galiba bu sefer gerçekten hile açan bir kuzen var...
Maalesef ban yemeyeceğiniz garantisi yok, eğer envanterde önemli itemler varsa hemen boşaltın başka hesaba aktarın, kesinlikle oyunu silin hatta silmekle kalmayıp Steam'in kurulu olduğu yere girip oradan da CS2 dosyasını silin, sildikten sonra o klasör hala durur orada, doğrulamak yetmez.

Kaç hile kurduğunu ve nereye kurduğunu bilmiyoruz. Geride kalmış bir dosya dahi sorun çıkarabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı