Kuzenim Her Oyunda Hile Açıyor

bkz.:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
PC' ye zararı yok kendim eskiden bizzat denedim.

Bence kendi haline bırakın.
İlla engellemek istiyorsanız Fake Msg box'a çok güzel şeyler yazabilirsiniz😈.
En çok korktuğu şeyi kullanın.
Mesela amcanızın bilgisayarının bozulmasınan korkuyorsa:
"Hile veya türevi şeyler bilgisayarınızın hasar almasına yol açtı. Lütfen bilgisayarı yeniden başlatın. Bu hasar onarılamayabilir."

Arkadaşlar kuzenim neredeyse oynadığı her oyunda hile açıyor. CS:GO oynuyor ve en az 15 tane VAC yemiş hesabı var. Hep yeni hesap açıp topluluk sunucularına girip sorsan 'trollüyor'. Şu an Epic Games sağ olsun GTA 5 oynuyor. Tabii ki mod menüsü açık. Yaş 12 ve ayrıca GTX1050 laptop ile GTA Online'da her ayarı Ultra'ya alıp oynayabileceğini sanıyor. Ne yapmalıyım.

Küçük çocuklar genelde ilerde ne meslek olmak istedikleri hakkında akıllarında bir nebzede olsa bir şey oluşur ne meslek istedigini ögren ve bunu yaptıgından dolayı yakalanırsa bu meslegi ilerde yapamıyacagını belirt o anlar.

Virüs yönetimini kullanacak olsam kralını yazarım C# veya C++ ile fakat bu şekilde bilgisayardan soğutmak istemiyorum... Şeytan diyor kalk sil bütün Online parasını ban yedin de...

Bence yapmanız gereken o yoksa ilerde başınızı belaya sokabilir.
Kendimden örnek vermek istiyorum(hala kendimden utanıyorum):

Bundan yaklaşık 3 sene önce arkadaşım ile başıma çok kötü bir olay geldi arkadaşım kendi sitesindeki kızın Facebook şifresini ve epostasını bana okulda verip girmemi söyledi hesabın yaklaşık her fotosunda 1500 küsur beğeni var, aman her neyse deyip hiç girmedim.
Aradan 1.5 ay geçtikten sonra gireyip bakayım dedim gezerken kızın teyzesi sanırsam bana "naber" yazdı bende cevap vermedim aradan 10 dakika geçtikten sonra bir daha yazınca şüphelendi sanırsam.
Bana mesajlara bakmamı söyledi bende bakıp "kimsiniz" yazdım. Kuzenimde gel millete falan yazalım deyince en fazla ne olabilir ki deyip bir arkadaşına yazdım sonra bana küfür yazınca bende ona küfür yazdım sonra kızın tüm Facebook'daki herkese yazmaya başladım (küfür) aradan 1 ay geçti ben evde oyun oynarken ailem beni arayıp polis merkezine gelmemi söylediler ben tirtir titriyorum kuzenimde olaydan habersiz beraber gittik polis ifademizi alıp bizi 15 gün sonra adliyeye gönderdiler yaşım 14 o zamanlar aklımda tam almıyor ne olabilir en fazla diye meğersem beni mahkemeye vermişler.
Savcının önüne çıkmak çok kötü bir şey arkadaşlar küçük yaşta hem de neyseki davam beraat kararı ile sonuçlandı.

bkz.:

PC' ye zararı yok kendim eskiden bizzat denedim.
Dediğim yöntemi ile bir kuzenimi PC' m den püskürtmüştüm. Ne kadar işe yarar bilmiyorum ama dene bence. Ayrıca diğer yorumlarda mantıklı.

1: Ilk olarak kuzenimizin yanina gidip sair edasiyla abartarak güzellikle gözünü korkutmaya calisiyoruz.
2: Olmadi mi? Hemen olay yerine gidip modemin arayüzüne giris yapiyoruz.(Gerekli bilgiler modemin üstünde yazar, ip adresini internete girip arkasindaki sifreyi gireceksin.) Sonra MAC filitresinden hile yaptigi zaman interneti kesiyorsuz.
3: Biraz mantiksiz mi geldi? gerekli izinleri sagladiktan sonra uzaktan erisim ile hile kullandigi zaman PC yi kapatiyoruz. Eger bilginiz varsa Truva ati virüsü yazabilirsiniz ya da hazir bir kod dizisini indirebilirsiniz.
4: Kodlardan anlamiyor musunuz? Söz konusu programlarin dosyalarini bozuyoruz. Tekrar tekrar ve tekrar. Ta ki usanana kadar.
5: Eger ki Laptop ona aitse kalici bir virüs gönderiyoruz. Ya da (Uygun olmayabilir) PC yi yakan .bat kodlari var, basit kodlar. Bunlari kullanabilirsiniz.
6: Moderatörler uyari atmazsa sevinirim ;D

Geri
Yukarı