Kuzenim Her Oyunda Hile Açıyor

Bilgisayarına kendi hazırladığınız bir virüs atın internette bunlarla alakılı videolar var.
Onu iyice bir korkutun ya da bilgisayarına oturmadan önce shutdown -s -t 600 yapın siz gittikten 10 dakika sonra bilgisayar kendini kapatacaktır. Size neden kapandığını soracaktır hile indirdiğin için bilgisayarına virus girdiğini söyleyin zaten kimse babasının hayrına hile yapmıyor ya bilgisayarınızdaki verileri araklıyor ya da mining yapıyor.

Oyunun kisayol dosyasını hem oyunu acıp hem de bilgisayarda garip garip şeyleri acan bir bat dosyası ile degistir. Simge degistirmek kolay nasıl olsa. Sonra bilgisayarı kapatan bir kodla bitirirsin. Dosya uzantiları açık değilse bunu anlayana kadar oyundan soğur.

Virüs yönetimini kullanacak olsam kralını yazarım C# ve ya C++ ile fakat bu şekilde bilgisayardan soğutmak istemiyorum... Şeytan diyo kalk sil bütün online parasını ban yedin de...

Virüs yönetimini kullanacak olsam kralını yazarım C# veya C++ ile fakat bu şekilde bilgisayardan soğutmak istemiyorum... Şeytan diyor kalk sil bütün Online parasını ban yedin de...

Hocam gizlice bir virüs atın içine tüm oyunları kendi elinizle silin oyun nerede deyince virüs olabilir de tarat aslında en kolay yöntem Kaspersky indiricen virüs programı olarak Minecraft huzuni hilesini adını değiştiriceksin Kaspersky onu virüs algılıyor sonra bu silmiş diyiceksin bu kadar :).

Virüs yönetimini kullanacak olsam kralını yazarım C# ve ya C++ ile fakat bu şekilde bilgisayardan soğutmak istemiyorum... Şeytan diyo kalk sil bütün online parasını ban yedin de...
Hocam MsgBox ile şaka virüsü yapacaksınız. Hile yaptığın için Pc bozulcak felan söyle.

hocam böyle veletlere dava açmak lazım, yani anlamıyorum 15 tane VAC yiyipde hayla böyle veletlik birini yapacak birini tanımıyorum, hani bi 10k ödese Annesi babası Epic'e veya Steam byerd Valve'ye Bu çocuk istese de yapamaz, ama Annesi Babasına *dava açılabilir de falan* ama anne baba bir şey anlamıyorsa pc ile ilgili, şifreyi değiştirmesini öner, SEN YAP ve Telefon gmail herşeyi değiştir çocuğun, yeni açarsa Dava açılacak diye korkut falan Epic games mail attı de [email protected] fln diye gerçekçi gmail aç onun mailine at Dava açılacak, detaylı bilgiyi burda bulabilirsiniz fln diye AMA AÇILDI DE! (anne baba haberi olsun böyle bir şeyden) sonra Babası mail atıcam fln desin 2 3 gün oynamasın, sonra IP'ni takibe aldık bir daha hile açarsa Dava açılacağını fln söyle :) EN İYİ CEVAP EKLERSEN SEVİNİRİM :)

Geri
Yukarı