Kuzenim elimdeki Xbox One konsolu kötülüyor

Kanka cidden bunun için uzulucek biri mi ya ciddi misiniz sallayin geçin ha kötü ha iyi ne olacak yani.
PC'si kötü diye kötü demek kimseyi kirmaz. Ben diyorum benim PC vasat ekran karti bile gg oldu biri dese senin PC çöp bune olum dese napayim aga durum yok derim.

Yani senin bilgisayar daha kötü dersen morali bozulabilir. Aynısını yaşamıştım çünkü. Kendi bilgisayarı benim bilgisayarımdan daha kötü olan biri de onun gibi laflar etmişti. Sessiz kalmıştım. Gerek yok sesini çıkarmana bence.

Benim konsolumuna laf atınca ben üzülüyorum yani.
Niye üzülüyorsun ki? Arkadaşın bilmediğini biliyorsun senin konsolunun da iyi olduğunu biliyorsun. Üzülecek ne var?

Yani senin bilgisayar daha kötü dersen morali bozulabilir. Aynısını yaşamıştım çünkü. Kendi bilgisayarı benim bilgisayarımdan daha kötü olan biri de onun gibi laflar etmişti. Sessiz kalmıştım. Gerek yok sesini çıkarmana bence.

Niye üzülüyorsun ki? Arkadaşın bilmediğini biliyorsun senin konsolunun da iyi olduğunu biliyorsun. Üzülecek ne var?
Ya cahillik yapıyorum.Ama ben alalı 1 yıl olacak hala aynı.Forza horizon 5 oynuyorum önümden yaprak geçiyor aha pixele bak diyor bu konsol böyle diyor. Çok sağlam kalbini kıracak ama sabırediyorum.Bidahaki gidişimde pc sini rezil mi etmeliyim öncesinde pc si crysis 1 oynarken 20 fps den az ama ben gayet oynanabilirdiyorum o en ufak bi hata gördü oyunun hatası olsa bile yüzümüze vuruyor konsolun bòyle diye.

Ya cahillik yapıyorum. Ama ben alalı 1 yıl olacak hala aynı. Forza Horizon 5 oynuyorum önümden yaprak geçiyor aha pixele bak diyor bu konsol böyle diyor. Çok sağlam kalbini kıracak ama sabırediyorum. Bidahaki gidişimde PC'sini rezil mi etmeliyim öncesinde PC'si Crysis 1 oynarken 20 FPS'den az ama ben gayet oynanabilirdiyorum o en ufak bir hata gördü oyunun hatası olsa bile yüzümüze vuruyor konsolun bòyle diye.

Kuzeniniz kısaca kıskanıyor emin olun siz oyunu oynarken öyle desede içinden keşke benim olsa diyordur.

Arkadaşlar ben artık gömmeye karar verdim.Gömünce size yazarım:).Teşekürler cevap için.

Ha şunu da diyim. Araba kiralamışlardı bizim araba nissan primera 1999 special onlarınki toyota m bişeydi daha kötü onu biliyorum.Babasınin yanında konuşmaya başladı nissan primera kim bizim araba yer felan.kıyaslıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı