Kuzenim Turbox almış

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Beyler kuzenim yaklaşık 3 aydan beri yeni bilgisayar diye ağlıyordu. En son eniştem tamam deyip bana 2 bin lira bandında bilgisayar ayarlayabilir misin diye sordu tamam dedim 2.el buldum bir tane ama eniştem 2. ele pek yanaşmadı, ben de sıfır bulmanız çok zor dedim, kuzenim ben bulurum görürsün dedi. Bugün bu bilgisayarı almışlar bir de bana bak hani bulamazdım 8 GB RAM'i var diye fotoğraf atmış, hemen aradım bu senin bilgisayarından kötü diye eniştem oradan bana bağırıyor bunda Intel i7 8 cigolayt RAM var diye gelince görürsün dedim, sen görürsün dedi ben ne yapayım? Eniştem öyle zengin de değil, biriktir mi diyeyim yoksa ne hali varsa görsün mü?

i7 işlemci olmasına bakmasın neredeyse hepsi 1. ve 2.nesil çöp bilgisayarlar açıklamayı yap dinlemezse dinlemesin iler de çocuk kasma yavaşlama problemi görürse hatırlatma yaparsın.

Hocam görseniz 5.sınıf ama bilgisayar mühendislerinden bilgili 16 GB RAM istiyor daha.
Amcan mıydı dayın mıydı ürünü aldılarsa boşver. Eğer almadılarsa dayını uyar bak beni dinlemiyorsunuz de. Eğer dayın takmaz ise gelince görürsünüz gününüzü de kapat.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı