Kuzenim Turbox almış

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

350379

Hectopat
Beyler kuzenim yaklaşık 3 aydan beri yeni bilgisayar diye ağlıyordu. En son eniştem tamam deyip bana 2 bin lira bandında bilgisayar ayarlayabilir misin diye sordu tamam dedim 2.el buldum bir tane ama eniştem 2. ele pek yanaşmadı, ben de sıfır bulmanız çok zor dedim, kuzenim ben bulurum görürsün dedi. Bugün bu bilgisayarı almışlar bir de bana bak hani bulamazdım 8 GB RAM'i var diye fotoğraf atmış, hemen aradım bu senin bilgisayarından kötü diye eniştem oradan bana bağırıyor bunda Intel i7 8 cigolayt RAM var diye gelince görürsün dedim, sen görürsün dedi ben ne yapayım? Eniştem öyle zengin de değil, biriktir mi diyeyim yoksa ne hali varsa görsün mü?

Beyler kuzenim yaklaşık 3 aydan beri yeni bilgisayar diye ağlıyordu. En son eniştem tamam deyip bana 2 bin lira bandında bilgisayar ayarlayabilir misin diye sordu tamam dedim 2.el buldum bir tane ama eniştem 2. ele pek yanaşmadı, ben de sıfır bulmanız çok zor dedim, kuzenim ben bulurum görürsün dedi. Bugün bu bilgisayarı almışlar bir de bana bak hani bulamazdım 8 GB RAM'i var diye fotoğraf atmış, hemen aradım bu senin bilgisayarından kötü diye eniştem oradan bana bağırıyor bunda Intel i7 8 cigolayt RAM var diye gelince görürsün dedim, sen görürsün dedi ben ne yapayım? Eniştem öyle zenginde değil, biriktir mi diyeyim yoksa ne hali varsa görsün mü?
Bir bilene sorup almamışlarsa kendi hataları boş ver iyi olmuş.

Beyler kuzenim yaklaşık 3 aydan beri yeni bilgisayar diye ağlıyordu. En son eniştem tamam deyip bana 2 bin lira bandında bilgisayar ayarlayabilir misin diye sordu tamam dedim 2.el buldum bir tane ama eniştem 2. ele pek yanaşmadı, ben de sıfır bulmanız çok zor dedim, kuzenim ben bulurum görürsün dedi. Bugün bu bilgisayarı almışlar bir de bana bak hani bulamazdım 8 GB RAM'i var diye fotoğraf atmış, hemen aradım bu senin bilgisayarından kötü diye eniştem oradan bana bağırıyor bunda Intel i7 8 cigolayt RAM var diye gelince görürsün dedim, sen görürsün dedi ben ne yapayım? Eniştem öyle zenginde değil, biriktir mi diyeyim yoksa ne hali varsa görsün mü?

Kanka bırak sevinsin :D.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı