Kuzenimi nasıl uyutabilirim?

19 olacağız. Aramızda ay farkı var. Kendisi erkek olsaydı PS'den pes atabilirdik ama bilmiyor. Telefonla bağırarak konuşuyor, sigara içip evi kokutuyor. LoL oynarken PC'yi kapatmaya çalışıyor. Televizyon izlerken önüne geçiyor. Başımın belası gibi. Uyku hapı versem bu geceyi atlatabiliriz diye düşünüyorum.
Evinizde terörist varmış hocam.

19 olacağız. Aramızda ay farkı var. Kendisi erkek olsaydı PS'den pes atabilirdik ama bilmiyor. Telefonla bağırarak konuşuyor, sigara içip evi kokutuyor. LoL oynarken PC'yi kapatmaya çalışıyor. Televizyon izlerken önüne geçiyor. Başımın belası gibi. Uyku hapı versem bu geceyi atlatabiliriz diye düşünüyorum.

Herşeyi geçtim nşye lol oynarken pc'yi kapatıyor.

Acıyı ben buradan hissettim, bence verin o hapı yapan mühendisler hastalıkları hesaba katıyor. Bir de kağıt varsa kutuda okuyun yazar orada yan etkileri.

Arkadaş kuzine ilacı verdikten sonra kuzeni ölüyor ve otopside kanına bakıyorlar ve uyku ilacı tespit ediliyor. Sonra polisler arkadaşın tedirgin davranışlarından arkadaşı tutukluyor. Arkadaş da hapishanede "Koğuştakiler uyumuyor nasıl uyatabilirim?" Diye konu açıyor. Bu hikaye böyle biter.

Arkadaş kuzine ilacı verdikten sonra kuzeni ölüyor ve otopside kanına bakıyorlar ve uyku ilacı tespit ediliyor. Sonra polisler arkadaşın tedirgin davranışlarından arkadaşı tutukluyor. Arkadaşta hapishanede "koğuştakiler uyumuyor nasıl uyatabilirim?" Diye konu açıyor. Bu hikaye böyle biter.

Sonra da haksız yere ban yedim diye konu açıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı