Kwai üzerinden para çekmek bir sıkıntı yaratır mı?

Asiruhhhh

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar çevreden gördüğüm gibi Kwai'den para kazanılıyor indirdim denedim oluyor. Peki bu para yasal mı başımıza bir iş gelir mi? İçime kurt düştü. Yani video izliyorsun birini davet ediyorsun uygulama al sana para diyor.

Arkadaşlar çevreden gördüğüm gibi Kwai'den para kazanılıyor indirdim denedim oluyor. Peki bu para yasal mı başımıza bir iş gelir mi? İçime kurt düştü. Yani video izliyorsun birini davet ediyorsun uygulama al sana para diyor.

Hocam konu dışı olarak: Kayıt olurken hangi bilgileri istiyorlar? ( Papara no T.C. vs.)

Yasal değildir diye düşünüyorum ya normal değil bu

Yasal değildir diye düşünüyorum ya normal değil bu
bende öyle düşünüyom ama şimdi bi de şu açıdan bakıyom belediye bedava mal dağıtıyo herkes alıyo sen köşede enayi gibi bakıyon gibi oluyo kararsız kaldım

Hocam para alışverişi yapılan yerlerde dolandırıcılık olmaması açısından T.C.'de isteniyor. Örneğin: GameSatış.
kwaide istemiyo

Geri
Yukarı