Kwai'den para çekmek suç mu?

mavıuszed

Hectopat
Arkadaşlar birikmiş 50 TL var. Parayı çekecektim ama YouTube'da elemanın biri vergi kaçakçılığı falan demiş. Gerçekten vergi kaçakçılığı suçu mu bu?

Hayır siz oraya sadece Papara numaranızı giriyorsunuz veya ibanınızı adamlar direkt kendi şirketlerinden kesintisiz bir şekilde gönderiyor vergi ile durumun uzaktan yakından alakası yok.

Hayır siz oraya sadece Papara numaranızı giriyorsunuz veya ibanınızı adamlar direkt kendi şirketlerinden kesintisiz bir şekilde gönderiyor vergi ile durumun uzaktan yakından alakası yok.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
hocam bende bu arkadaşın videosundan şüphelendim benim arkadaşım 3 haftada 300 TL kazandı bende bir gireyim dedim ama.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
hocam bende bu arkadaşın videosundan şüphelendim benim arkadaşım 3 haftada 300 TL kazandı bende bir gireyim dedim ama.

Bir sorun yaşadınız mı?

Bir sorun yaşadınız mı?

Hocam 3 günde şafak operasyonu ile alacak halleri yok.

Bu videoyu izleyebilirsiniz. Adam nasıl ceza yediğini anlıyor. Kaynak-bilgi kaynağı olarak görmeyin.

Hocam 3 günde şafak operasyonu ile alacak halleri yok.

Bu videoyu izleyebilirsiniz. Adam nasıl ceza yediğini anlıyor. Kaynak-bilgi kaynağı olarak görmeyin.

Hocam peki bu paranın vergisini nasıl ödeyebilirim şirketim yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı