KYK kredisi başvurusu

Aynı dediğin şekilde istediğim PC yi aldım 12 ay taksit ile. Taksitler Eylül ayında bitecek. Kafana yatıyorsa eğer yapabilirsin. Ben PC yi aldığımda fiyatlar bu kadar yüksek değildi aylık 550 TL ödedim ekstra da para kaldı cebime.
Kart limitinizi aşan miktarda taksitlendirme yapamazsınız.
Taksitli olarak laptop istiyorsanız KYK'nın kredi kartını kullanarak alamazsınız onun limiti bende 1200TL. 8000'lik bilgisayar için 8000TL'lik limit lazım ki taksit yaptıracaksanız faizine göre de limitin artmış olması lazım örneğin 9K gibi.
Benim limitim 3. senem olduğu halde 1300 TL. Kredi puanım da düzgün sadece bir kere gecikmeli ödeme yaptım. Yeni başlayanlara direkt 1200 lira limit mi veriyorlar?

Kart limitinizi aşan miktarda taksitlendirme yapamazsınız.

Benim limitim 3. senem olduğu halde 1300 TL. Kredi puanım da düzgün sadece bir kere gecikmeli ödeme yaptım. Yeni başlayanlara direkt 1200 lira limit mi veriyorlar?

Hocam kart benim elime ilk ulaştığında limiti 1200 lira limiti vardı. Bazı arkadaşlarıma 1000 lira olarak başladı bende tam olarak anlayamadım.

Bu arada belirtmeyi unuttum. PC'yi nereden alacaksın bilmiyorum fakat KYK parasının yattığı kart ile (ziraat kart) o meblağda taksitli alışveriş yapamazsın. Ben aldığım PC'yi babamın kredi kartı ile aldım limiti yüksek olduğu için. Her ay KYK param yattığında da babamın kartının borcunu ödedim.

Dediğin yöntemle bende yapmayı düşünüyorum garanti böyle konularda kart limiti yüksek ve her şeyi 12 taksite bölen bir bankaymış tavsiye eder misin? Kredi kartının minimum8-9 bin limiti olmalı.

Dediğin yöntemle bende yapmayı düşünüyorum garanti böyle konularda kart limiti yüksek ve her şeyi 12 taksite bölen bir bankaymış tavsiye eder misin? Kredi kartının minimum8-9 bin limiti olmalı.
Benim kullandığım kart da garantiydi. Banka 12 taksit tapabiliyorsa hangisi olduğu fark etmez diye düşünüyorum. Benim kullandığım kartın limiti 15-20 bin lira falandı sanırım. PC de 5.800 dü.

Geri
Yukarı