KYK ödemesini kaçırmak sorun olur mu?

NLRezonance

Hectopat
Daha fazla  
KYK YURT ödemesini internet sorunları sebebiyle kaçırdım ödemek istediğimde de hata alıyorum. Beni korkutmadan ne yapmam gerektigimi söyler misiniz?

Son düzenleme:
Yurt ödemesi mi? Gider yönetmeliğe söyler ödersin. Ödemeyince oda kartın falan etkisiz kalıyor diye biliyorum.

Yanlış hatırlamıyorsam ilk kaçırdığın ödemeyi depozitodan kesiyorlar, ikincisinde yurttan atabiliyorlar. Arkadaşımın başına gelmişti 2. kez kaçırmıştı yedekte bekleyenler olduğu için direkt kaydı silindi ve misafir öğrenci durumuna düştü. KYK ödemelerinize dikkat edin.

Not: Yurttan mı yoksa kredi geri ödemeden mi bahsediyorsunuz onu anlamadım :D.

Ben de unuttum

Yanlış hatırlamıyorsam ilk kaçırdığın ödemeyi depozitodan kesiyorlar, ikincisinde yurttan atabiliyorlar. Arkadaşımın başına gelmişti 2. kez kaçırmıştı yedekte bekleyenler olduğu için direkt kaydı silindi ve misafir öğrenci durumuna düştü. KYK ödemelerinize dikkat edin.

Not: Yurttan mı yoksa kredi geri ödemeden mi bahsediyorsunuz onu anlamadım :D.
Ben kasiminkini unutmuştum ek süre verdiler ödedim bu ayınkini de unuttum depozitodan mi keserler?

Ben de unuttum.

Ben kasiminkini unutmuştum ek süre verdiler ödedim bu ayınkini de unuttum depozitodan mi keserler?

Muhtemelen net bir şey söyleyemem hocam ama KYK yurtları şu anda bedava sayılır biraz daha dikkat edin yoksa 1+0'a 5-10k arası çekiyorlar(ülke geneli tüm üniversite yakını yerler böyle)

biliyorum dostum inşallah öyle bi sey olmaz inşallah ek süre verirler

Muhtemelen net bir şey söyleyemem hocam ama KYK yurtları şu anda bedava sayılır biraz daha dikkat edin yoksa 1+0'a 5-10k arası çekiyorlar(ülke geneli tüm üniversite yakını yerler böyle)
biliyorum dostum inşallah öyle bir şey olmz inşallah ek süre verirler

KYK YURT ödemesini internet sorunları sebebiyle kaçırdım ödemek istediğimde de hata alıyorum. Beni korkutmadan ne yapmam gerektigimi söyler misiniz?
ne yapacaksın aradılar mi idareden seni

Biliyorum dostum inşallah öyle bir şey olmaz inşallah ek süre verirler.

Biliyorum dostum inşallah öyle bir şey olmz inşallah ek süre verirler.

Ne yapacaksın aradılar mi idareden seni.

Abi bugün aradılar da ya herksten borç istedim kimseden bir şey çıkmadı en son bu saatte buldum vakit çoktan geçmiş.

Yeni konular

Geri
Yukarı