KYK Online Oyun Engeli İçin Ücretsiz VPN Programı Tavsiyesi

4Spinoza

Kilopat
Devlet yurdunda kalıyorum, league of legends oyunu engelli durumda açılmıyor. Önerebileceğiniz ücretsiz ve ping yapmayacak bir VPN programı var mı ?

Son düzenleyen: Moderatör:
VPNOneClick adlı program ile sorunu çözdüm biraz ping sorunu yaşasam da 3 gün için bir çözüm oldu. Süresi bitince ücretli şekilde alıp devam edeceğim. Sorunumu çözdüm konuyu kilitleyebilirsiniz.

VPNOneClick adlı program ile sorunu çözdüm biraz ping sorunu yaşasam da 3 gün için bir çözüm oldu. Süresi bitince ücretli şekilde alıp devam edeceğim. Sorunumu çözdüm konuyu kilitleyebilirsiniz.

Teşekkürler, aynı sorundan ben de muzdariptim. Özel bir VPN arıyordum. Ping süresi nedir? Biraz bilgilendirir misin?

Ben 3 aylığı 18 liradan MegasVPN kullanıyorum. Genelde ping lolde 90 civarında. Megasvpn.com adresinden üye olup sipariş esnasında sipariş notuna denemek istediğinizi yazarsanız ücretsiz deneme hesabı açılıyor. Ben KYK dayım, torrent steam vs. her şey sorunsuz.

Benim sizden bir ricam olucak, her ünivesitelinin su anki problemi olan KYK kredi yurtlar kurumunda lol, knight vb gibi online oyunlara erisiminin engellenmis olamasi ve ister istemez bizim ozgurlumuze el koyuyorlar. Sizden bu konuda su anki 2015 yilinin 1 incilik odulunu alan MegasVPN Mteri Kayt programini sayfanizde su yazi altinda paylasmaniz. Rica. KYK yurdunda artik online oyunlara erisim yasagina son son derece hizli ve 70-100 ping arasi kopma yasamamasini saglayan hostlar araciligiyla 2015 yilinin en iyi VPN odulunu alan megasvpn mteri kayt megasvpn mteri kaytsayesinde sizde artk oyunlara erisim sagliyabiliceksiniz. %100 bedava deneme ayrimcaligiyla. Sizden bunu paylasmanizi rica ederim. Hem lol oynyanlara kolaylik saglamis oluruz. Simdiden teşekkür ederim, iyi gunler LİNK:MegasVPN Müşteri Kayıt

Geri
Yukarı