KYK Online Oyun Engeli İçin Ücretsiz VPN Programı Tavsiyesi

Eylül 2017 itibariyle MegasVPN tüm kyk yurtlarında oyun engellerini (Lol dota csgo pubg gibi) aşabiliyor.

Referanslı link paylaşmıyorum isteyen özel mesaj atabilir.

Niye engelliyorlar? Amaçları ne ki.

Bende kykda kalıyorum, steam oyun falan hiç giremiyorsun. DNS değiştirmek bir gram işe yaramıyor. Hatta çoğu VPN programı bile çalışmıyor.

Eylül 2017 itibariyle MegasVPN tüm kyk yurtlarında oyun engellerini (Lol dota csgo pubg gibi) aşabiliyor.

Referanslı link paylaşmıyorum isteyen özel mesaj atabilir.

Söylediğin VPN programından paket satın alacağım. Gerçekten çalışıyor mu? Ping durumları nasıl ? Cevabın önemli.

Bende kykda kalıyorum, steam oyun falan hiç giremiyorsun. DNS değiştirmek bir gram işe yaramıyor. Hatta çoğu VPN programı bile çalışmıyor.

Söylediğin VPN programından paket satın alacağım. Gerçekten çalışıyor mu? Ping durumları nasıl ? Cevabın önemli.

İsyan çıkarın en ideal çözüm beyzbol sopasıdır.

Not: Ciddiyim.

İsyan çıkarın en ideal çözüm beyzbol sopasıdır.

Not: Ciddiyim.

İsyan çıkarırsak ayıp olur. Mağlum sadece 150 tl veriyoruz ve çamaşır, akşam yemeği ve sabah kahvaltısı yardımı, kalacak oda ve her 2 haftada değiştirilen yorgan yüzü ve çarşaflar, 7/24 sıcak su, günlük yapılan temizlik bizleri memnun ediyor. Tek sıkıntı internetin inanılmaz yavaş olması ve çoğu şeyi engellemesi. Özellikle akşam 9dan itibaren internet hızına baktığımda 0.3 0.2 mbit arası gözüküyor.

Önerim kyk interneti ile fazla uğraşmamanız yönünde. Çünkü bu yaptığınız yasal olarak bir suç ve tespit edilmesi halinde ceza alabileceksiniz. Bir çok arkadaşım internet yüzünden olmasa da içki ve sigaradan dolayı yurttan atıldı ve bu direk burslarının kesilmesine sebep oldu. Ki devlet memuru olmak istediklerinde de karşılarına cıkıcak. Mümkünse eve çıkın ve üniversiteli internet kampanyalarını takip edin. Mümkün değilse de biraz ara verin

Yeni konular

Geri
Yukarı