KYK yurdu internet kotası yeterli mi?

Daha fazla  
KYK'da internet rezaletmiş sanırım. Bir de 32 GB internet kotası varmış. Ben bilgisayar mühendisliği okuyacağım. Normal hayatımda interneti bazı video ve araştırma dışında kullandığım söylenemez.
Sorum şu ki KYK yurdu interneti genellikle yetiyor mu, bilgisayar mühendisliğinde çok internet gidiyor mu kod falan yazarken? Ders videolarını izlerken yüksek ihtimalle telefonu tercih ederim izleyebilinirse o internetle.
Sizlerin internetle ilgili ne anıları var, anlatırsanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
KYK'da internet rezaletmiş sanırım. Bir de 32 GB internet kotası varmış. Ben bilgisayar mühendisliği okuyacağım. Normal hayatımda interneti bazı video ve araştırma dışında kullandığım söylenemez.
Sorum şu ki KYK yurdu interneti genellikle yetiyor mu, bilgisayar mühendisliğinde çok internet gidiyor mu kod falan yazarken? Ders videolarını izlerken yüksek ihtimalle telefonu tercih ederim izleyebilinirse o internetle.
Sizlerin internetle ilgili ne anıları var, anlatırsanız sevinirim.

Bence yetmez, super box falan alabilirsiniz.

Arkadaşlar doğru söylüyorlar, ben de yurtta kalıyorum, oradan bizzat biliyorum. Yurtta kimseciklerin olmadığı zamanlarda internet hızı biraz daha katlanılabilir oluyor fakat yoğunluk olan saatlerde çekilmez o hız. Mesaj atamadığımı biliyorum... Arkadaşlarca anlaştık ve Redbox aldık biz de, bizim orada hem Vodafone daha iyi çekiyor hem de Turkcell'e göre fiyatı daha iyiydi.

Yetip yetmemesinden daha büyük sorun rezalet internet hızı. Aynı internete birsürü kişi bağlandığı için hız berbat oluyor diye biliyorum.
İlden ile değişebilir tabii ama tek kelimeyle rezalet. Öğrenciler yurtta değilken bir nebze iyi ama akşam vakti çok kötü.
Arkadaşlar doğru söylüyorlar, ben de yurtta kalıyorum, oradan bizzat biliyorum. Yurtta kimseciklerin olmadığı zamanlarda internet hızı biraz daha katlanılabilir oluyor fakat yoğunluk olan saatlerde çekilmez o hız. Mesaj atamadığımı biliyorum... Arkadaşlarca anlaştık ve Redbox aldık biz de, bizim orada hem Vodafone daha iyi çekiyor hem de Turkcell'e göre fiyatı daha iyiydi.
Balıkesir bandırma geldi. Kötü evet ama bakalım şansa artık ne kadar kötü olacak. Bir sorumda yurtlarla ilgili. Şuan yeni inşaa halinde olan bir yurt var. Söylenenlere göre 100 gün içinde tamamlanacak. Yıl içinde orası boş mu kalacak yoksa nakille oralara gidebilir miyiz?

Balıkesir bandırma geldi. Kötü evet ama bakalım şansa artık ne kadar kötü olacak. Bir sorumda yurtlarla ilgili. Şu an yeni inşaa halinde olan bir yurt var. Söylenenlere göre 100 gün içinde tamamlanacak. Yıl içinde orası boş mu kalacak yoksa nakille oralara gidebilir miyiz?

O durumu oradaki yurt müdürlüğüne sormanız daha doğru olur.

Geri
Yukarı