KYK yurduna giderken neler alınmalı?

Bana detaylı olarak neler almam gerektiğini ve giden arkadaşlardan genel olarak tavsiye istiyorum.

1 plakalığı olan yelek ve yedek 2 seramik zırh plaka 5 kutu AK74u için 5,45x39 2 kutu da SVD için 7,62X54. isteğe bağlı 2-3 adet kimyasal el bombası alabilirsin. Ama sana tavsiyem glock 19 alıp kevlarla kaplı sweatshirt alabilirsin göze batmazsın (!)

Bana detaylı olarak neler almam gerektiğini ve giden arkadaşlardan genel olarak tavsiye istiyorum.

3'lü priz.
Nevresim takımı.
Yastık.
Havlu.
Terlik.
Şampuan.
Diş macunu.
Diş fırçası.
Tarak.
Bornoz.
Şarj cihazı.
Kulaklık.
Kıyafetlerin.
Tırnak makası.
Deodorant.
Aklıma gelenler sadece bunlar dah fazla şey vardır bir de eşyalar çalınabiliyor kilit alabilirsin asma kilit.

• Dolabın kilit sistemi varsa asma kilit
  • Terlik (Hem Banyo hemde Yurtta gezinmelik bir terlik iş görür (Ayrı ayrı da alınabilir)
  • Üçlü Priz
  • Kişisel Bakım Ürünleri (Şampuan, Havlu, Tırnak Makası vb)
  • Kulplu bardak
  • Askılık
  • Ayna (Bazı yerlerde olmayabiliyor)
  • Cüzdanınıza fazladan Kan grubu kartı ve Vesikalık fotoğraf
  • Varsa Laptop/Tablet (Telefonla bir yerden sonra gün geçmiyor tabii bu dediklerim ortama alışamadıysanız geçerli)
  • Bölgeye bağlı olarak Mont/Bot vb öğeler
Benim hatırladığım bu kadar. Ranzasız yatak olunca eşyalarınızı ve bavulu yatağın altına koymak iyi oluyor ama ranzalı ise iş zor.

3'lü priz.
Nevresim takımı.
Yastık.
Havlu.
Terlik.
Şampuan.
Diş macunu.
Diş fırçası.
Tarak.
Bornoz.
Şarj cihazı.
Kulaklık.
Kıyafetlerin.
Tırnak makası.
Deodorant.
Aklıma gelenler sadece bunlar dah fazla şey vardır bir de eşyalar çalınabiliyor kilit alabilirsin asma kilit.
Nasıl çalınabiliyor? Birşey olmuyor mu suçluya?

Nasıl çalınabiliyor? Bir şey olmuyor mu suçluya?

Ya işte odadakiler olur başkası olur girer yani neden olmasın oluyor siz tedbiri elden bırakmayın ne olur ne olmaz.

Geri
Yukarı