KYK yurtlarında Turkcell Superbox önerisi

topal40ayak

Picopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,
KYK yurtlarında internet sorununu yurtta kalan çoğu kişi yaşamıştır. Buna çözüm olarak Superbox almayı düşünüyorum. Yurtta Superbox kullanan arkadaşlar varsa önerirler mi?
(Konyada okuyorum)

Merhaba arkadaşlar,
KYK yurtlarında internet sorununu yurtta kalan çoğu kişi yaşamıştır. Buna çözüm olarak Superbox almayı düşünüyorum. Yurtta Superbox kullanan arkadaşlar varsa önerirler mi?
(Konyada okuyorum)
Hocam tek kontrol etmeniz gereken şey telefonunuzda internetin ne kadar çektiği olduğunu düşünüyorum. Fiyatı biraz pahalı ortak kullanılırsa on numara olur.

Merhaba arkadaşlar,
(Konyada okuyorum)
TurkTelekom Magnet tarifelerine bakabilirsiniz.Alaaddin eski yurt mu yeni yurt mu?

Teşekkür ederim hocam.
Hocam bu superbox işi hem masraflı hemde riskli ancak ortaklaşa alırsınız daha keyifli olur. Sizin açınızdan şöyle bir örnek vereyim ki daha önce bir forumda da okumuştum. Superbox ı ortak alan arkadaşlar bir süre kullanıp caymışlar ve bütün masraf alan kişiye kalmıştı diye bir yerde okumuştum. Eğer tek almayı düşünüyorsanız pek mantıklı değil ancak ortaklaşa alırım diyorsanız da ortaklarınızı çok iyi seçin

Hocam bu superbox işi hem masraflı hemde riskli ancak ortaklaşa alırsınız daha keyifli olur. Sizin açınızdan şöyle bir örnek vereyim ki daha önce bir forumda da okumuştum. Superbox ı ortak alan arkadaşlar bir süre kullanıp caymışlar ve bütün masraf alan kişiye kalmıştı diye bir yerde okumuştum. Eğer tek almayı düşünüyorsanız pek mantıklı değil ancak ortaklaşa alırım diyorsanız da ortaklarınızı çok iyi seçin
Hocam çok önemli bir konuya değinmiş bu hususa çok dikkat edin.

Hocam bu Superbox işi hem masraflı hem de riskli ancak ortaklaşa alırsınız daha keyifli olur. Sizin açınızdan şöyle bir örnek vereyim ki daha önce bir forumda da okumuştum. Superbox'ı ortak alan arkadaşlar bir süre kullanıp caymışlar ve bütün masraf alan kişiye kalmıştı diye bir yerde okumuştum. Eğer tek almayı düşünüyorsanız pek mantıklı değil ancak ortaklaşa alırım diyorsanız da ortaklarınızı çok iyi seçin.

Hocam 3 ortak arkadaş olarak düşündük güvenilir olduklarını düşünüyorum ama umarım dediğiniz gibi bir sorun yaşamam.

Hocam 3 ortak arkadaş olarak düşündük güvenilir olduklarını düşünüyorum ama umarım dediğiniz gibi bir sorun yaşamam.
Hocam üniversiteyi daha bu sene bitirdim bende ancak ben sizin yerinizde olsam odamdakilere çok güvenmezdim. Tabi sözünde duran olur hâlinden hareketinden anlarsın ancak oldu da benim yazdığım gibi bir olumsuz durum yaşandı, maalesef ki ihale sizin üstünüze kalır. Arkadaşlarınla da bu durumu tartış ve ona göre bir karar verin.

Yeni konular

Geri
Yukarı