KYK'da kullanılabilecek sınırsız internet önerisi

pattispattisov

Picopat
İyi günler daha önce sosyalde bu isimde açılan çok konu var fakat hiçbiri güncele uygun değil sizce KYK yurdunda öğrenci olarak kullanılabilecek bütçe konusunda tarife ve paketler nelerdir?

Bir kaç ay önce türknetin limitsiz mobil internet getireceklerine dair yorum görmüştüm. Bilmiyorum son durum ne ancak genede bir bakının isterseniz. Screenshot_19.png

Bütçeniz nedir ? Ayrıca dakika ve SMS şart mıdır ? Sadece internet için Teknobox'a bakabilirsiniz. 60 GB ve 99 TL. Bunun dışında Vodafone'un sosyal medya ve Youtube sınırsız paketleri var onlar da 129 TL gibi bir fiyatta. Son olarak da en düşük bütçe ile Teknosacell'de yeni gelenlere 69 TL ve 35 GB olan dakika, SMS dahil bir paket de var. En uygunu bu 3 seçenek gibi görünüyor ben de araştırıyorum birkaç gündür gözüme bunlar çarptı.

Aklımda herhangi bir bütçe yok ancak aylık maksimum 100₺ gibi bir para verebilirim diye düşünüyorum. Net olmamakla artıp azalabilir
Bütçeniz nedir ? Ayrıca dakika ve SMS şart mıdır ? Sadece internet için Teknobox'a bakabilirsiniz. 60 GB ve 99 TL. Bunun dışında Vodafone'un sosyal medya ve Youtube sınırsız paketleri var onlar da 129 TL gibi bir fiyatta. Son olarak da en düşük bütçe ile Teknosacell'de yeni gelenlere 69 TL ve 35 GB olan dakika, SMS dahil bir paket de var. En uygunu bu 3 seçenek gibi görünüyor ben de araştırıyorum birkaç gündür gözüme bunlar çarptı.
Aklımda herhangi bir bütçe yok ancak aylık maksimum 100₺ gibi bir para verebilirim diye düşünüyorum. Net olmamakla artıp azalabilir

Bu bütçede internet için en mantıklısı Teknobox. Zaten hat olarak veriyorlar modemleri yokmuş. 60 GB ve 99 TL. Vodafone biraz daha avantajlı bana göre ama fiyat farkı var işte. Çünkü sınırsız YouTube büyük bir nimet yurt için. Ek olarak Instagram vs. de sınırsız. Vodafone çekim gücü iyi ise bulunduğunuz yurtta paraya kıyıp kafanız rahat takılırsınız. Tarayıcı vs. için 30-35 GB fazlasıyla yeter.

Teşekkür ederim ben de Vodafone'un sınırsız tarifelerinden birine geçmeyi düşünüyorum ancak şu anda TT kullanıyorum ve hala 1 seneye yakın taahhüdüm bulunmakta hat benim üzerime değil o yüzden de biraz meşakkatli olacak

Bu bütçede internet için en mantıklısı Teknobox. Zaten hat olarak veriyorlar modemleri yokmuş. 60 GB ve 99 TL. Vodafone biraz daha avantajlı bana göre ama fiyat farkı var işte. Çünkü sınırsız YouTube büyük bir nimet yurt için. Ek olarak Instagram vs. de sınırsız. Vodafone çekim gücü iyi ise bulunduğunuz yurtta paraya kıyıp kafanız rahat takılırsınız. Tarayıcı vs. için 30-35 GB fazlasıyla yeter.

Son durumu nedir veya KYK yurtlarında kullanılıyor mu bilmiyorum ama Turkcell Superbox'a da bakabilirsiniz. Fiyatı yüksek kalabilir bütçenize göre. Ama sınırsız bir paketi varsa oda arkadaşlarınızla ortaklaşa alınabilir belki.
Hocam 4 kişi ortaklaşa bile girilmiyor. 600 TL fiyatı var sınırsız paketin.

Superbox'u 1 yıl boyunca 6 kişi ortaklaşa kullandık. Yanlış hatırlamıyorsam kişi başı 30 lira gibi bir şey düşüyordu.
Fakat şimdi almak için herhangi bir sebep kalmadı. Hem sınırsız paketi kaldırdılar hem de paket fiyatları altınla yarışıyor.

Geri
Yukarı