KZ ZNS PRO alınır mı?

Enogerof

Kilopat
Makaleler
1
aynısı bende vardı. gayet güzel bi' kulaklık ses kalite ve yükseklik olarak (baya yüksek hiç %70 i geçememiştim) ve yalıtım olarakta çok iyi arkadaşım ile sesssiz odada test etmiştik. ama bass olarak tatmin etmeyebilir. bende bass'ı çok önemsemediğim için 10/10 vermiştim. ama dediğim gibi vardı çünkü kulaklığın kablosu çıkarılabilir ve ben yanlışlıkla tam kablonun takıldığı yere ayağımla bastığım için orası kırılmıştı ve kullanamadım sonra. bende bluetooth kulaklık alıcam yaşadığım o olaydan sonra :D ama bluetooth'ta ısrarcı olmasam yine aynısını alırdım. EDİT: istersen neresinin kırıldığını fotoğraf olarak atabilirim ki alıcaksan sende dikkatli olman için.

@HakanAtilla Bass olarak kıyaslayabileceğiniz genel bilinen bir kulaklık var mı? Bass benim için öncelikli sırada yer alıyor. Şuan aktif olarak bluetooth kulaklık kullanıyorum ama bazı durumlarda kablolu bir kulaklık ihtiyacı duyduğumdan bir tane almak istiyorum.

Bende şuan düşünüyorum almayı veya zs10 pro ikisinden biri ama bass çok önemli benim için trap hip hop dinliyorum bass kimisi iyi kimisi yok diyor çözemedim yokmu aydınlatacak birisi

Bende şuan düşünüyorum almayı veya zs10 pro ikisinden biri ama bass çok önemli benim için trap hip hop dinliyorum bass kimisi iyi kimisi yok diyor çözemedim yokmu aydınlatacak birisi
Kendim bass konusunda çok meraklısı olmadığım için benim için gayet idealdi hatta bir tık fazla gibi, EQ dan mid frekansları ve bass frekansları bir tık kısmıştım. Şimdi bass manyağı bir insan olmadığım için yanlış yönlendirmemek açısından ne diyeceğimi bilemedim açıkcası. Ama yinede iyiydi. Deneyip alma gibi bir seçeneğin varsa deneyip almanı tavsiye ederim.

Kendim bass konusunda çok meraklısı olmadığım için benim için gayet idealdi hatta bir tık fazla gibi, EQ dan mid frekansları ve bass frekansları bir tık kısmıştım. Şimdi bass manyağı bir insan olmadığım için yanlış yönlendirmemek açısından ne diyeceğimi bilemedim açıkcası. Ama yinede iyiydi. Deneyip alma gibi bir seçeneğin varsa deneyip almanı tavsiye ederim.
Hocam bende zsn pro almayı düşünüyorum. Benim için basslar çok önemli değil enstrüman tarzı müzikler dinliyorum arka plandaki sesler felan temiz veriyor mu baş ağrıtıyor mu?

Geri
Yukarı