KZ ZSN Pro 1BA+1DD vs Moondrop Chu-II IEM kulaklık

Bütçe
1000TL

Cheshyre

Hectopat
Yer
Ankara.
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
GIGABYTE B450M S2H | RYZEN 5 5600 | ASUS DUAL RX 6600 | T-Force Vulcan TUF Alliance 16 GB (2x8) 3200MHz CL16 | XPG Core Reactor 750W 80+ Gold
1000 TL bütçem var ve bu iki ürün arasında kaldım. Sizce oyunlarda ses konusunda daha iyi performans alabilmek için hangisini tercih etmeliyim?

Ürünler:

KZ ZSN Pro 1ba+1dd​

Moondrop Chu-II IEM Kulaklık​

Aliexpress'den almayı düşünürsen daha iyi seçenekler var. Ayıca KZ ZSN Pro'nun X yani hafif daha bass arttırılmış versiyonunu daha ucuza Amazon'dan alabilirsin.

Kargo vergi dahil 670TL'ye geliyor ve bu fiyata çok iyi. Onun dışında 7hz Salnotes Zero veya QKZ x HBB öneririm.

AliExpress'den almayı düşünürsen daha iyi seçenekler var. Ayıca KZ ZSN Pro'nun X yani hafif daha bass arttırılmış versiyonunu daha ucuza Amazon'dan alabilirsin.

Kargo vergi dahil 670TL'ye geliyor ve bu fiyata çok iyi. Onun dışında 7Hz salnotes Zero veya QKZ X hbb öneririm.

@utopianwhale hocam AliExpress'ten alışveriş yapamam çok uzun süre de geliyor bu attığınız KZ ZSN Pro X modelinin mikrofonlu versiyonlusunu alayım mı arada 3 TL gibi bir fark var mikrofonsuzuyla.

@utopianwhale hocam AliExpress'ten alışveriş yapamam çok uzun süre de geliyor bu attığınız KZ ZSN Pro X modelinin mikrofonlu versiyonlusunu alayım mı arada 3 TL gibi bir fark var mikrofonsuzuyla.
Uzun dediğiniz ben Adana'da oturuyorum elime 8 günde ulaştı son alışverişim. Çok fark etmez ihtiyacınıza göre mikrofonlu olanı alabilirsiniz ama mikrofondan çok bir şey beklemeyin derim. Bir de ben KZ çok önermiyorum.

Uzun dediğiniz ben Adana'da oturuyorum elime 8 günde ulaştı son alışverişim. Çok fark etmez ihtiyacınıza göre mikrofonlu olanı alabilirsiniz ama mikrofondan çok bir şey beklemeyin derim. Bir de ben KZ çok önermiyorum.

Sistemim de ses kartı bulunmuyor onboard anakarta bağlayacağım kulaklığı moondrop chu 2 daha mı iyidir KZ'ye göre.

Geri
Yukarı