KZ ZSN Pro X İncelemesi

Tizleri fazla verebiliyor mu?

Tizleri gayet fazlasıyla yeteri kadar veriyor bütün sesler olması gerektiği kadar gayet güzel geliyor.

Peki konforu nasıl rahatmı bende de qinera gimlette var ama zümrüt taşı kısmı kulağı rahatsız ediyor bir süre sonra bunda da o durum var mı?

Kulaklığın uç kısmı değil de gövdesi var ya BTU'nü ama ucu hariç taşı kulağa oturtuyom bir süre sonra çok ağrı yapıyor.
Ben kz de bunun gibi bir sıkıntı yaşamadım çok uzun süreli taktığım oldu belki kesintisiz 4 5 saat bile takmışımdır herhangi bir ağrı veya sızı olmadı kulaklığı takınca ağırlık hissetmiyorsunuz. Özellikle köpük uçlar ile kulaklık çok rahat oluyor hem ses yalıtımı da oluyor

Bütçenizi ve gimletin ses kalitesini bilmiyorum ama çok farklı fiyat statüsündeler kz markasının benzer fiyatta çok daha kaliteli kulaklıkları var hocam

Birisine kulaklık ayarlamaya çalışıyom bu da dikkatimi çekti tiz özellikli bir kulak içi arıyorum bunu da sormam lazım ona.

Anladım AliExpress'de şu an yeni hesapta vergi dahil 500 oluyor almayı düşünürse daha hesaplı oluyor.

En güvenli şekilde nereden alabiliriz? AliExpress'e güvenemiyorum bazı konularda. Türkçe kaynaklar da var alabileceğimiz, Amazon'dan da alabiliyoruz ama karar veremedim şahsen.

En güvenli şekilde nereden alabiliriz? AliExpress'e güvenemiyorum bazı konularda. Türkçe kaynaklar da var alabileceğimiz, Amazon'dan da alabiliyoruz ama karar veremedim şahsen.
Hocam size tecrübelerimi şöyle aktarayım AliExpress konusunda ben ilk sipariş verdiğimde çin gümrükten çıkmadı ürün bi şekilde kayıp oldu yada başına birşey geldi bende minimum teslimat süresini bekledim ve paramı iade aldım ve hiçbir sıkıntı olmadı daha sonrasında 2. Siparişimi verdim 10 gün içinde geldi para iadesi veya sizi dolandırma gibi bir sıkıntı olmuyor ama tabiki karar sizin amazondan veya kz ürünleri satan 2 site var birisi sanırım resmi site diğeri resmi değil resmi olan kz Türkiye, resmi olmayan kız kulaklık diye bir site. Resmi olmayan siteden kulaklık köpükleri aldım yeni sipariş verdim tecrübelerimi paylaşırım gelince ürünler ve forumlardaki yorumlara göre orjinal ürün satıyorlar yani değerlendirin durumu hangisi size mantıklı gelirse oradan alabilirsiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…