KZ S1D TWS kullanıcı incelemesi

Merhaba dostlarım, nasılsınız? Umarım iyisinizdir.
Bu sabah kargodan aldığım, KZ S1D hakkında bir inceleme konusu açmak istedim.
Şu anda 13 saatlik bir kullanımım oldu, kulaklık çok iyi sese sahip ve şarkı dinleyen insanlar için biçilmiş kaftan.
Mikrofonu ise çoğu telefondan daha iyi, P Smart 2019 telefonumun mikrofonu ile neredeyse aynı kalitede.
Şarkılarda en dip sesleri dahi duyabiliyorsunuz, hayatımda ilk defa şarkı dinlerken bu kadar temiz bir ses duydum ve bildiğim bütün şarkılar çok değişik geldi.
Kulaklık 3 saat kullanım sunuyor, kutusu ile 1 günü rahatlıkla çıkarabilirsiniz, şu anda 2 kez şarj ettim. Yarım saatte kulaklık şarj oluyor, kutu ise 2 saatte şarj oluyor.
Kutunun ve kulaklığın malzeme kalitesi çok iyi, kutu plastik ancak hiç hissetmiyorsunuz. O kaliteyi çok rahat hissediyorsunuz, kulaklıklar da aynı şekilde malzeme kalitesi olarak çok iyiler.
180 TL'ye alınabilecek en iyi kulaklık diyebilirim. Kuzenimde Apple AirPods 1. Nesil var idi, onu bir süre kullanmıştım. Ancak tatmin edememişti. S1D ise bütün isteklerimi tam olarak karşıladı. Ayrıca kulaklıklar dokunmatik yüzeye sahip, yani çift tıklama ile son aradığınız kişiyi arayabiliyorsunuz. 1 saniye basılı tuttuğunuz zaman şarkıyı durduruyor, kulaklarımı hiç ağrıtmadı. Ancak ilk kulak tıkacı büyük geldi, içinde küçük tıkaç var idi onu taktım.
Görselleri buraya bırakıyorum, aldığım yer ise Teknostore. MNG Kargo ile, 1 gün içinde elime ulaştı.

Screenshot_20200318_190433.jpg

IMG_20200318_110408.jpg

IMG_20200318_110259.jpg

IMG_20200318_110325.jpg

IMG_20200318_110432.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
@Motionless IN White Kulaktan düşüyor mu? Koşu yapılabilir mi? Dışarıya ses veriyor mu? Topla taşıma için soruyorum. Tere su damlasına dayanıklılığı var mı? Haylou T15 kullandım düştüğü için iade talebi oluşturdum. Ses kalitesi çok iyiydi ama kulağıma uymadı. Yeni ürünlere bakıyorum. Bir konu açtım 200 TL'e Kadar Bluetooth Kulaklık Önerisi - Technopat Sosyal

- Dışarıya kesinlikle ses vermiyor. Yanında iş makinesi çalıştırsan en yüksek ses de bana mısın demez.

- Kulağınıza bağlı bir durum. Net cevap veremeyeceğim.

Tek gıcık olduğum, kulaklığın şarjının bitmesine yakın kadının aralıklara "battery low" demesi. Bu arada biraz kullandıktan sonra üst kapak hafif sağ sol yapıyor. Onu da söyleyeyim.

Sağ olsun ben de @Motionless IN White'ın önerisiyle almıştım. İyi ki almışım.

Bol bol terliyorum, ancak hiç düşme sorunu yaşamadım. Dışarıya en yüksek seste bile ses vermiyor. Tere ve suya dayanıklılığı var mı bilmiyorum, lakin terlediğim halde bir sorun yaşamadım. Fiyatına göre hala alınabilecek bir kulaklık, Haylou gibi firmaları bilemeyeceğim ancak KZ firması bu konuda oldukça bilgili ve kalitelidir.
Tek kötü yanı bağlarken, kapatırken ve şarjı biterken kadının yüksek ses ile bildiri vermesi.

@4bdulkadir hayırlı olsun, hala kullanıyorum ve çok memnunum. Hiçbir eksi yönünü görmedim.
Merhaba konu tarihine göre biraz geç yazıyorum ama bir sorun yaşadım belki bilginiz vardır diye sormak istedim. Kulaklık elime bugün ulaştı ve şarj ettim fakat sol kulaklık ışıkları vermesine rağmen çalışmıyor. Bunun hakkında bilginiz var mı?

Merhaba dostlarım, nasılsınız? Umarım iyisinizdir.
Bu sabah kargodan aldığım, KZ S1D hakkında bir inceleme konusu açmak istedim.
Şu anda 13 saatlik bir kullanımım oldu, kulaklık çok iyi sese sahip ve şarkı dinleyen insanlar için biçilmiş kaftan.
Mikrofonu ise çoğu telefondan daha iyi, P Smart 2019 telefonumun mikrofonu ile neredeyse aynı kalitede.
Şarkılarda en dip sesleri dahi duyabiliyorsunuz, hayatımda ilk defa şarkı dinlerken bu kadar temiz bir ses duydum ve bildiğim bütün şarkılar çok değişik geldi.
Kulaklık 3 saat kullanım sunuyor, kutusu ile 1 günü rahatlıkla çıkarabilirsiniz, şu anda 2 kez şarj ettim. Yarım saatte kulaklık şarj oluyor, kutu ise 2 saatte şarj oluyor.
Kutunun ve kulaklığın malzeme kalitesi çok iyi, kutu plastik ancak hiç hissetmiyorsunuz. O kaliteyi çok rahat hissediyorsunuz, kulaklıklar da aynı şekilde malzeme kalitesi olarak çok iyiler.
180 TL'ye alınabilecek en iyi kulaklık diyebilirim. Kuzenimde Apple AirPods 1. Nesil var idi, onu bir süre kullanmıştım. Ancak tatmin edememişti. S1D ise bütün isteklerimi tam olarak karşıladı. Ayrıca kulaklıklar dokunmatik yüzeye sahip, yani çift tıklama ile son aradığınız kişiyi arayabiliyorsunuz. 1 saniye basılı tuttuğunuz zaman şarkıyı durduruyor, kulaklarımı hiç ağrıtmadı. Ancak ilk kulak tıkacı büyük geldi, içinde küçük tıkaç var idi onu taktım.
Görselleri buraya bırakıyorum, aldığım yer ise Teknostore. MNG Kargo ile, 1 gün içinde elime ulaştı.

Eki Görüntüle 516575
Eki Görüntüle 516576
Eki Görüntüle 516578
Eki Görüntüle 516580
Eki Görüntüle 516582

Hangi tür şarkılar dinliyorsunuz?

Geri
Yukarı