Lamzu Atlantis vs Ninjutso Sora

godmas1

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, bu iki fare arasında kalmış bulunmaktayım elim 19cm ve claw grip tutuyorum. İkisinin fiyatı aynı olduğu için hangisini alacağımı bilemedim şu anda Razer Viper kullanıyorum kablolu olanı ve farede inanılmaz bir sallanma(rattle) sorunu var bu sorunla bir daha karşılaşmak istemediğimi belirteyim. Sizce hangisini tercih etmeliyim kullanan arkadaşlar varsa bilgi verebilirlerse çok sevinirim, şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Küçük mouse seviyorsanız Lamzu Atlantis mini var yeni çıktı incele istersen.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Arkadaşım Sora kullanıyor ve çok memnun. O da bu iki mouse arasında kalmıştı.

Atlantis mini düşünüyorum.
Atlantiste'de gıcırdama sorunları çeken çok arkadaş var emin olamadım ya. Soradan memnundum ama garanti sonrası mouseden soğudum ya. Bir problem çekersem Wraith'den alıp kendim halletmeye çalışıcam bundan sonra.
Atlantis genel olarak daha sorunsuz bir fare QC konusunda. Sora'ya nazaran tercih edilebilir.

Atlantis mini düşünüyorum.
Atlantiste'de gıcırdama sorunları çeken çok arkadaş var emin olamadım ya. Soradan memnundum ama garanti sonrası mouseden soğudum ya. Bir problem çekersem Wraith'den alıp kendim halletmeye çalışıcam bundan sonra.
Hocam ben gıcırdama sorunu yaşamadım, biraz şans işi sanırım. Sizde de olacağını sanmıyorum. Atlantis mini sizi gayet memnun edecektir.

Yeni konular

Geri
Yukarı