Ninjutso Sora vs Lamzu Atlantis

45 gram çok az değil mi? 59 gram fare kullandım ve alışamadım. Pilliyse pil hariç olabilir mi?
hocam tamamen kişisel tercih meselesi ancak ben olabilecek en düşük hafiflikte olmasını yeğlerim farenin ve hayır pilli değil, şarj edilebilir bataryası var. 45 yerine 47 gram olan sora bir hiç, 24 grama m2k isimli fare bile var. hatta daha hafifleri var... hafif fareler ağır olmadığından sağa sola hareket ettirirken daha hızlı olursunuz böylece rakiplerinize göre avantajınız olur (bence). alışamama sorununu da fare ne kadar haffise hassasiyeti bir o kadar düşürürerek çözebilirsiniz. kesin, hızlı bir fare+uygun DPI ile bence en naturel fare hissiyatına kavuşursunuz

Çok teşekkür ederim hocam, ergo mouselar zaten beni biraz kısıtlıyor gibi hissediyordum bakalım simetrikler nasıl olacak. Tam Claw tutuşum yok bu arada, bazen Palm, bazen Claw bazen de ikisini hibrit kullanıyorum, biraz daha fazla Palm tutuyorum fakat bu mouse sanırım Palm tutuşta da büyük sorun çıkarmaz.

45 değil zaten 47 gram falan, açıkçası hafif fare kişiden kişiye değişse de çok daha iyi, çok fazla yormuyor.
ne demek, lamzu kullanıyordum ben de şu an dav3 pro'dayım ellerim çok büyük diye ve evet, fareyi istediğimde kaldırıyorum cuk diye ve sağa sola flick veya mobalarda gerekli clickleri atıyorum ANCAK asla avcumun içinde minik bir şekilde kalan lamzu gibi kolay kaldırılmıyor. çünkü kıç kısmı vesaire fazla yaygan veya büyük. yani ne kadar sevsem ve rahat etsem de lamzu gibi bir fareye kıyasla kısıtlıyor gene de. oynama şeklini fareye göre ayarlıyorum o yüzden ben de

Bir de muhtemelen Wraith Cosmic Glass alacağım bayağı gönlüm kaldı, sadece bazen sapıtıp flick sorunlarına sebep oluyor ve skatezleri resmen eritiyor diye bir duyum aldım ne kadar doğrudur bilemiyorum. Eğer Cosmic almazsam muhtemelen Pulsar'ın kumaşlarını alırım, Skypad 3.0, Pulsar'ın cam mousepad'i veya Artisan modelleri uçuk fiyattalar. Ve evet hocam haklısınız kesinlike ergolar insanı kısıtlıyor.

Bir de muhtemelen Wraith Cosmic Glass alacağım bayağı gönlüm kaldı, sadece bazen sapıtıp flick sorunlarına sebep oluyor ve skatezleri resmen eritiyor diye bir duyum aldım ne kadar doğrudur bilemiyorum. Eğer Cosmic almazsam muhtemelen Pulsar'ın kumaşlarını alırım, Skypad 3.0, Pulsar'ın cam mousepad'i veya Artisan modelleri uçuk fiyattalar. Ve evet hocam haklısınız kesinlike ergolar insanı kısıtlıyor.
hmm, yani öncelikle bu wraith padlerin bir tık pahalı bir fiyatı var bence, sebebi de şu ana kadar bayağı kez hediye ettiler lansman satışlarında. maliyeti çok olmasa gerek. insanlar sarı site üzerinden çok uyguna satıyordu bir ara oraya bir bakın derim ama onun da kargolamasına dikkat edilmeli. şu anlık razer striderımdan memnun olduğumdan hiç bakmıyorum çünkü içinden çıkılmıyor piyasanın 😂 ama ben alsam sanırım kumaş alabilirdim çünkü dediğiniz gibi glass padlerde sıkıntı çekenler olmuş o topa girip uğraşmak istemem. pulsar modellerini çok sevmişlerdi diye hatırlıyorum onlar olabilir kesinlikle, hız veya kontrol ne istiyorsanız ona göre alın. mpc450 hız için iyi bayağı, sarı site üzerinden orijinal longteng varsa o da olabilir 450'ye vardı bir ay önce tatlı bi modeli. öyle yani şimdiden hayırlı olsun

Yalnız wraithdeki her mouse için 50 lira indirim. Tutup da sora alma lamzu al diye yapmıyor yani
Benimde demek istediğim o zaten adam tek bir mouseun reklamını yapmıyor wraithin sattığı tüm mouseların reklamını yapıyor farkettiyseniz. Lamzu ninjutso ve pulsar hepsini rakipsiz olarak görüyor

Hocam mini aldın mı?

18cm Claw tutan birine Lamzu Atlantis uygun olur mu? Viper Mini kullanıyorum ve açıkçası çok az daha büyüğünü arıyorum. Önceden Deathadder Elite kullanıyordum çok büyük geliyordu bana.

Yeni konular

Geri
Yukarı