Lansman'dan önce iPhone 13 almak mantıklı mı?

DexMean

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
ASUS ROG STRIX G513RM Ryzen 7 6800H , NVIDIA RTX 3060 140W, 16GB 4800MHz RAM, 512+500GB M2 SSD
Merhaba,
Bu yaz telefonumu değiştirecektim ha şöyle ha böyle derken hala alamadım. iPhone 14'ün Amerika'da bile en az 200-300 dolar artacağı söyleniyor enflasyondan bizde daha da artar o zaman. Lansmandan önce artık baskıyı yapıp satın almak istiyorum sizce lansmanı bekleyeyim mi? Yoksa alayım mı?

Lansman öncesinde fiyatlar sanırım daha uygun oluyor diye biliyorum. Tanıtımı yapılan ürün her zaman pahalı olarak piyasaya sürülür. Yinede araştırmadan almamanız yönünde tavsiye verebilirim.

Merhaba, 200$-300$ zam olayını ilk defa duyuyorum eğer böyle bir şey olursa çok büyük bir tepki görecektir Apple. Güvenilir kaynaklar ise sadece "Pro" modellerinin 100$ zamlanacağını söylüyorlar.

Son olarak ben iPhone 14'ü beklemenizi tavsiye ederim.

Merhaba, 200$-300$ zam olayını ilk defa duyuyorum eğer böyle bir şey olursa çok büyük bir tepki görecektir Apple. Güvenilir kaynaklar ise sadece "Pro" modellerinin 100$ zamlanacağını söylüyorlar.

Son olarak ben iPhone 14'ü beklemenizi tavsiye ederim.

Fiyatının 14 ile 3-4 bin arasında farkı olacağını düşünüyorum 13 ile ayrıca çok da büyük bir değişiklik geleceği söylenmiyor yine de bilmiyorum. 200-300 kadar dolar şeyini bir haber de okumuştum pek inandırıcı gelmedi ama yine de bir acaba oldum yani. Yine de yorumlarınız için teşekkür ederim.

Bence direk alın. Lansman sonrası Apple'ın tüm ürünlere yine zam yapacağını düşünüyorum.

Apple büyük ihtimal 5 veya 6 Eylül gibi zam yapacaktır.
iPhone 14 ise 26-27 bin TL civarında olacağını düşünüyorum. Düz 14 modelinin.

Lansman ile yapar bence ben yine de çok bekletmeyim birkaç güne alayım bence.Bu arada hangi renk kullanıyorsunuz?

Geri
Yukarı