iPhone 13 almak

Yaklaşık 3 hafta önce yurt dışı iPhone 12 aldık bilem bilir izmir çankayadan herhangi bi telefoncudan aldık IMEI uzatırız dedik ama olaylar patladı yeni evlenmiş ablam balayı için sabah 9 da batuma girip akşam 8 de çıktılar kimlikle hattı ablamın üzerine aldım e-Devlet'ten tc kimlik numarasıyla 2700 TL'ye kayıt ettirdim ve sorunsuz kullanıyorum. 12000TL iPhone 12+ 300 hat taşıma ücreti+2700 TL de kayıt ücreti toplam 15 bin TL'ye maal oldu ve şu an 11 fiyatı 19 bin TL. Pasaportsuz kimlikle gir çık yapın yine kayıt edebilirsiniz yakınınız olmasın otobüs ücreti vb. en fazla 1000 TL gideriniz olur her türlü yine ucuza denk gelir. Telefona takıcağınız hat ülkeye giriş çıkış yapanın üzerine olması gerekiyor ve telefoncudan alırken kutuyu açmayın ben açıcam diyin jelatinini bile siz sökün ne olur ne olmaz ben öyle yapmıştım

Gürcistana kimlikle gir çık yapıldı ve kaydettirdik.
Hattınız taşındığında taahhüt süresi değişti mi? Babamın adına pasaporta kaydedeceğim hat benim üzerime. Daha yeni taahhüt yaptırdım ya 1 ay bekleyin faturasıza geçirelim ya da hattı kapatın diyorlar.

Yaklaşık 3 hafta önce yurt dışı iPhone 12 aldık bilem bilir İzmir çankayadan herhangi bir telefoncudan aldık IMEI uzatırız dedik ama olaylar patladı yeni evlenmiş ablam balayı için sabah 9 da batuma girip akşam 8 de çıktılar kimlikle hattı ablamın üzerine aldım e-Devlet'ten T.C. kimlik numarasıyla 2700 TL'ye kayıt ettirdim ve sorunsuz kullanıyorum. 12000TL iPhone 12+ 300 hat taşıma ücreti+2700 TL de kayıt ücreti toplam 15 bin TL'ye maal oldu ve şu an 11 fiyatı 19 bin TL. Pasaportsuz kimlikle gir çık yapın yine kayıt edebilirsiniz yakınınız olmasın otobüs ücreti vb. en fazla 1000 TL gideriniz olur her türlü yine ucuza denk gelir. Telefona takıcağınız hat ülkeye giriş çıkış yapanın üzerine olması gerekiyor ve telefoncudan alırken kutuyu açmayın ben açacağım deyin jelatinini bile siz sökün ne olur ne olmaz ben öyle yapmıştım.

Gürcistan'a kimlikle gir çık yapıldı ve kaydettirdik.

Hocam sizin telefonunda modeli A2402 Japon modeli telefonu sessizdeyken kameradan bir fotoğraf çekimi yapınca deklanşör sesi çıkıyor mu ve 3 hafta önce aldığınız telefona direk hat takıp kullanmaya başladınız mı yani siz hatla beraber kullanmaya başladıktan sonra mı ablanız gir çık yapıp kayıt ettirdiniz yoksa telefonu alıp kenarda bekletip mi kayıt ettirdiniz başka bir sorumda telefon kapalı kutu muydu çok soru sordum ve devrik cümleler kurdum kusura bakmayın.

Geri
Yukarı